CP550Sepetli Pamuk Toplama Makinesi

  • 9,0 l, 360 bg motor
  • 29 km/sa oranına kadar nakliye devri
  • 7,4 km/sa maksimum hasat hızı
  • 4 sıralı bir yapılandırmada sunulur  
Yazdır

Daha Verimli, Daha Üretken

Sadece 2 dakikalık boşaltma süresine sahip yeni bir sepetli pamuk toplama makinesi sunuyoruz. Önceki modeline göre daha güçlü bir motora ve iyileştirilmiş Pro-Lift™ Sepetine sahip tasarımı ile CP550, en yeni John Deere teknolojilerinin de yardımıyla hasadınızı en üst düzeye çıkaracak şekilde üretilmiştir.

Temel Özellikler

MOTOR

MOTOR

Daha fazla performans

Gelişmiş performans için hazır olun. CP550, 9,0 l, 360 bg motora sahiptir, yani zorlu arazi koşullarının engel oluşturmayacağı anlamına gelir. 7,4 km/sa'ya kadar hasat hızlarıyla günlük hasat sürenizi arttırarak günlük verimliliğinizi bir sonraki seviyeye taşıyacaksınız.

kabin

KABİN

Konforlu Bir Şekilde Çalışın

Kabin sadece mükemmel görüş alanı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda gürültü yalıtımı ve hava süspansiyonlu koltuk sayesinde rahat bir çalışma ortamı da sunar. Ancak bunlarla bitmedi. Çok işlevli kol, merkezi kumanda alanı ve sezgisel arayüzlü yepyeni dokunmatik ekranımız kullanım kolaylığı sağlarken 360 derecelik LED ışıklar gece gündüz çalışmanıza imkan tanır.

toplama-ünitesi

TOPLAMA ÜNİTELERİ

Daha Hızlı Hasat

Yeni MP12 ve MP16 toplama ünitelerimiz önceki tasarımdan daha hızlı ve verimli hasat yapar. Üniteler, 60 cm ile 100 cm arasından seçim yapabileceğiniz bir dizi sıra arası ayarına sahip dört sıralı bir yapılandırmayla sunulur. Güncellenmiş bir üst tahrik dizisi iğ çubuklarına daha düzgün tork aktarımı sağlarken Otomatik Gresleme gibi özellikler periyodik olarak durdurma ve üniteleri gresleme ihtiyacını ortadan kaldırır ve size sıra üzerinde daha fazla zaman tanır.

ürün-belgeleme

ÜRÜN BELGELEME

Hasatınız Haritalandı

Yerleşik teknoloji, sürücüler ve ziraatçılar için değerli olacak ayrıntılı bir pamuk ürün haritası hazırlar. Gerçek zamanlı hasat raporu almak için bu verileri makine ekranında görüntüleyin veya sonraki sezonun hasatını planlamak için verileri John Deere Operation Center’ aracılığıyla daha sonra analiz edin.

pro-lift-sepeti

PRO-LIFT™ SEPETİ

Geliştirilmiş Tasarım

İyileştirilmiş Pro-Lift™ Sepeti 32 m3 kapasiteye sahiptir ve pamuğu eşit şekilde dağıtır ve sıkıştırır, böylece sıra üzerinde daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Yan boşaltma sistemi maksimum denge sağlarken daha hızlı kaldırma ve indirme döngüleri CP550'yi 2 dakikadan kısa sürede boşaltmanızı sağlar. Bu size bir günde daha fazla hektar hasat yapma imkanı verir.

kılavuzluk

KILAVUZLUK

Doğru Yolda

Sürücü yorgunluğu önemli olumsuz sonuçlara yol açabilir. AutoTrac TM RowSense TM kılavuzluk sistemimiz, optimum hızda çalışmanızı ve verimi artırmanızı sağlarken sürücü stresini azaltmaya ve hataları minimuma indirmeye yardımcı olacaktır. Yalnızca GPS, yalnızca sensör veya sensör-GPS kombinasyonu kılavuzluk seçenekleri arasında geçiş yapmak çok kolay: Kabindeki çok işlevli kol üzerinde sadece bir düğmeye basmanız yeterli.

Video

Teknik Özellikler CP550

GÜÇ VE HIZTEKERLEKLER VE LASTİKLER

NOMİNAL MOTOR GÜCÜ, 1900 DEVİRDE

360 bg

1900 DEVİRDE GÜÇ ARTIRIMI

15 bg

TOPLAMA ÜNİTELERİ

MP12
MP16

1. VİTES HIZI (SENKRONİZE)

7,1 km/sa
7,4 km/sa

2. VİTES HIZI (KAZIYICI)

8,5 km/sa
8,9 km/sa

TAŞIMA HIZI

29 km/sa'ya kadar

TEKERLEKLER VE LASTİKLER

ÖN

BKT VF520/85R42
R1W (Tek)

ARKA

BKT VF480/80R38
R1W (Tek)

AĞIRLIKLAR, BOYUTLAR VE KAPASİTELER

MAKİNE YÜKSEKLİĞİ (HASAT MODU)

4,84 m

MAKİNE UZUNLUĞU (HASAT MODU)

9,27 m

MAKİNE GENİŞLİĞİ

4 sıra 90 cm: 4,19 m

MAKİNE YÜKSEKLİĞİ (TAŞIMA MODU)

4 sıra: 3,91 m

MAKİNE UZUNLUĞU (TAŞIMA MODU)

4 sıra: 9,27 m

MAKS. NAKLİYE AĞIRLIĞI

4 sıra: 22,5 ton

YAKIT DEPOSU

757 l

DEF DEPOSU (YALNIZCA AŞAMA V)

45,8 l

İĞ TEMİZLEYİCİ DEPOSU

946 l

İĞ GRESLEME DEPOSU

189 l