Güvenle çalıştırın

John Deere PowerTech™ endüstriyel motorları günün ilk ışıklarıyla çalışmaya başlayabilir ve bu performansıyla gün içerisinde ve uzun yıllar boyunca çalışacağından emin olabilirsiniz. Ancak John Deere ile çalışmanın en güçlü yanı sadece ürün performansı değildir.  John Deere servis ve destek ağının her adımda yanınızda olacağını bilmeniz sizi işinize daha sıkı sıkıya bağlar.

çalışan motorlar

Arazi Deneyimi:

John Deere, zorlu arazi uygulamaları konusunda uzmanlaşmıştır. Bu nedenle motorlarımız, güvenilirliğini en üst düzeye çıkarmak için; ağır hizmet bileşenleri, üst gömlek soğutması, çelik pistonlar ve uzun süren dayanıklılık için ıslak tip silindir gömlekleri ile donatılmıştır. 

Tercih Avantajı:

John Deere size uygulamanıza en uygun motoru belirleyebilmeniz için çok çeşitli konfigürasyonlar ve aksesuarlar sunar. Önceden yapılandırılmış seçeneklerimiz, saatlerce süren mühendislik süresinden tasarruf etmenize ve makineleri daha hızlı müşterilerinizle buluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Entegrasyon yardımı:

John Deere mühendisleri ve distribütörleri tarafından sağlanan uzman entegrasyon yardımı, uygulama mühendisliği deneyimimiz ve teknik bilgimiz sayesinde OEM'ler olarak, ürün geliştirme süresinden ve maliyetlerden tasarruf edersiniz. 

Müşteri desteği:

Dünya çapında 4.000'den fazla John Deere servis noktasıyla, uzman yardımı ve tavsiyesi bulmak için asla çok uzağa gitmenize gerek kalmaz.

Hızlı parça teslimatı:

Distribütörlerimiz ve bayilerimiz, servis ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılamak için bakım parçalarını ve diğer birçok yaygın yedek parçayı stoklarında bulundururlar. Dünya çapındaki parça dağıtım sistemimizin çoğu bölgede gece teslimatına da imkan tanır. 

çalışan motorlar

PowerTech M

PowerTech ailesinin en temel ürünü olan bu motorlarda 2 valf, sabit geometrili turbolar ve mekanik yakıt sistemleri bulunur.

PowerTech M 4.5L motorları, daha az zorlu uygulamalar için mükemmel tercihlerdir.

Mekanik makine bakım ve kontrollerin yapılması kolaydır ve daha ekonomiktir.

PowerTech E

Bu motorlar da 2 valfli silindir kapaklarına ve sabit geometrili turbolarla donatılmıştır. Ancak tam yetkili elektronik kontroller ve daha detaylı yakıt sistemleri mevcuttur.  4,5L ve 6,8L motorlar, yüksek basınçlı common-rail (HPCR) yakıt sistemleriyle donatılmışlardır.

PowerTech Plus

En gelişmiş motor teknolojisini kullanan PowerTech Plus motorlarda 4 valfli silindir kapağı, tam yetkili elektronik kontroller, değişken geometrili turbolar (VGT) ve soğutmalı egzoz gazı devridaimi (EGR) sistemleri bulunur. Bu sistemler daha büyük hacimli motorlarda da(4,5L, 6,8L, 9,0L ve 13,5L) mevcuttur ve üstün performans ve yakıt ekonomisi sağlar.

Tier 3 için motorlar tablosu
Emisyonsuzluk sertifikalı endüstriyel motor güç değerleri tablosu