Balya makineleri

balya makineli traktörler

Size özel

Sizin gibi gerçek balyalama profesyonelleriyle tanıştık. Bize taleplerinden bahsettiler ve John Deere balya makineleri ile yaşadıkları deneyimleri bizimle paylaştılar. Siz ve işiniz için en uygun balya makinesini burada bulacağınızdan eminiz’’.

 

John Deere değişken hazneli balya makinesi

Performans

Yüksek hızlı balyalama için neye ihtiyaç duyulur?’ Nadiren tıkanan bir toplayıcı ile başlayan mükemmel bir ekin akışı – tıkanma olsa bile sıkışmanın bir düğmeye basarak giderilmesi gerekir. Balya makinelerimiz size tam olarak bunu sunar. Sağladığı avantaj: Saatte daha fazla balya, balyalama sırasında daha az stres.

balya makinesi zinciri

Dayanıklılık

Son derece güvenilir, dayanıklı bir balya makinesi elde etmek için neye ihtiyaç duyulur’? Güçlü, bazen büyük boy yatak veya zincirler gibi parçalar, sağlam bir şasi ve güvenilir merdaneler. Balya makinesi işindeki uzun geçmişimiz sayesinde, balya makinesi tasarımındaki geniş deneyimimizden faydalanırsınız. Sağladığı avantaj: sezon içinde maksimum makine elverişliliği, yüksek tekrar satış değeri.

Silaj balyaları bulunan tarlada John Deere traktör ile balya makinesi

En düşük balya maliyeti

Üretilen balya başına en düşük maliyeti elde etmek için ne gerekir?’ Yüksek performans ile birlikte üstün dayanıklılığa ihtiyaç duyarsınız. John Deere balya makineleri, size bunu sağlar. Sağladığı avantaj: düşük balya üretimi maliyeti ve maksimum marj.

Büyük Kare

ModelBalya boyutlarıBesleme tipiMaxiCut rotor ileÇift bağlamalı düğümleyici sayısı

90 x 120 cm

Bıçaksız standart veya ağır hizmet tipi ya da 23 bıçaklı ağır hizmet tipi

23 bıçak

6