Telif Hakları

1. Tüm hakları John Deere Makinaları Ltd. Şti.’ne aittir.

 

2. John Deere marka ve logoları Deere & Company’nin ticari markalarıdır. Telif Hakkı 1996-2010 Deere & Company. Her Hakkı Mahfuzdur.

 

3. Bu web sayfasında veya sayfalarında yayınlanan materyaller (tüm makaleler, metinler, görüntüler, logolar, derlemeler ve dizayn dahil), üçüncü kişilerce sınırlı olarak sadece ticari olmayan amaçlarla kopyalanabilir ve dağıtılabilir. Tüm kopyalar "Tüm hakları John Deere Makinaları Ltd. Şti.’ne aittir." notunu açık ve görülebilir şekilde içermeli, kopyalar üzerinde herhangi bir değişiklik yapılmamalıdır.

 

4. John Deere Makinaları Ltd. Şti’nin açık yazılı izni alınmadan, bu web sayfalarından herhangi bir dosya veya değiştirilmiş versiyonları başka bir yere aktarılamaz.

 

5. Bu web sayfası veya sayfalarının bir ikiz versiyonu veya benzeri yaratılamaz.

 

6. Bu web sayfa veya sayfalarındaki materyaller bilgilendirme amacı ile sunulmakta olup, Deere & Company ve/veya John Deere Makinaları Ltd. Şti sahip olduğu veya kontrolü altında bulunan herhangi bir patent, copyright veya ticari marka kapsamındaki herhangi bir lisansın verilmesi anlamına gelmez.

 

7. John Deere Makinaları Limited Şirketi’ne web sayfası veya sayfaları ile ilgili yorum, soru veya önerilerinizi gönderdiğiniz takdirde, John Deere Makinaları Limited Şirketi’ne gönderilerinizin gizli tutulması koşulu ile gönderilmediğini, John Deere Makinaları Limited Şirketi’nin bu gönderileri gizli tutma yükümlülüğünü bulunmadığını ve bunlara cevap verme yükümlülüğü altında olmayacağını kabul etmiş sayılırsınız. John Deere Makinaları Limited Şirketi, gönderileri web sayfalarının geliştirilmesi de dahil olmak üzere dilediği şekil ve koşullar ile kullanmakta özgürdür. John Deere Makinaları Limited Şirketi, gönderileri herhangi bir kısıtlamaya tabi olmaksızın çoğaltma, ifşa etme ve dağıtma hakkını da haizdir.

 

8. Bu web sayfası veya sayfaları, John Deere Makinaları Limited Şirketi bayilerinin, müşteri ve/veya potansiyel müşterilerinin faydalanması ve kullanması amacıyla hazırlanmıştır. John Deere Makinaları Limited Şirketi web sayfası veya sayfalarının kullanımına kısıtlamalar getirebilir veya içeriğini herhangi bir zamanda değiştirebilir. Bu web sayfası veya sayfalarında bulunan materyal ve bilgilere dayanılarak işlem yapılmadan evvel, John Deere Makinaları Limited Şirketi ile temasa geçilmesini tavsiye ediyoruz.

 

9. Bu web sayfa veya sayfalarında bulunan bilgier, bilgilendirme amaçlı olduğundan herhangi bir taahüt ve/veya garanti içermez. John Deere Makinaları Limited Şirketi'nin, bu web sayfa veya sayfalarında olası hata ve/veya eksiklikliklerinden kaynaklanan herhangi bir sorumluluğu yoktur.

 

10. Web sayfasının veya sayfalarının kullanılması, bu sayfalardan herhangi bir şekilde yararlanılması halinde, işbu Kullanım Koşulları kabul edilmiş sayılacaktır.

 

11. Ayrıca, hizmet koşulları kapsamında sizinle etkileşime geçecek üçüncü taraflarla da işbirliği yapabiliriz. YouTube bu tür üçüncü taraflara bir örnektir. YouTube’un Site ve Hizmetlerini kullanarak burada yer alan YouTube Hizmet Koşullarını kabul etmiş olursunuz.

 

12. İhtilaf halinde İstanbul merkez mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.

Last Updated: August 9, 2017