Çim Ekipmanları için John Deere Hassas Teknolojileri

Bir saha sorumlusu, çim sorumlusu veya profesyonel peyzajcı olarak, çevre yönetimi 
ve operasyonel verimlilik için artan taleplerle karşı karşıyasınız. Çim ekipmanlarına yönelik John Deere Hassas Teknolojiler, bakım faaliyetlerini verimli bir şekilde 
planlamanıza, izlemenize ve analiz etmenize yardımcı olmak için kullanımı kolay çözümler sunar. Yıl boyunca önemli bilgileri toplayarak, daha kârlı ve sürdürülebilir çim ve zemin bakımı operasyonları için 
zamanında, bilinçli kararlar alabilirsiniz.

Optimize edilmiş kaynak yönetimi

Yenilikçi çim teknolojileri, gelişmiş maliyet şeffaflığı ve sağlıklı karar verme için makine kullanımı ve girdiler hakkında yararlı bilgiler sağlar. 

boundaryprecision-turf-guide

Zahmetsizce sürdürülebilir

Hassas çim teknolojisi yakıt tüketimini önemli ölçüde azaltabilir ve daha sürdürülebilir zemin bakımı için gübre ve kimyasallar gibi girdilerin fazla uygulanmasını önleyebilir.

Çim için Hassas Teknolojiler: Daha verimli çalışma yönetimi

John Deere Precision Turf makineleri, toprakları ve işçiliği gerçek zamanlı olarak birleştirir. Tüm ilgili yönetim bilgilerini daha iyi karar verme için kolayca erişilebilir hale getirir ve kârlı ve sürdürülebilir bir iş yürütmenize yardımcı olur.

connect

Bağlan

guidance

Kılavuz

manage

Yönet

Bağlantı, gerçek zamanlı makine bilgilerinin temelidir. JDLink™, bağlı ekipmanlar ile web tabanlı yönetim platformumuz John Deere Operations Center™ arasında makine verilerinin otomatik akışını kolaylaştıran John Deere telematik çözümüdür.

           

makine-performansını-izleme

Makine performansını izleme

Rölanti, taşıma ve çalışma saatlerine göre kullanım dökümü gibi canlı makine verileri, makinenin performansını gösterir ve makine optimizasyonu için temel oluşturur.

makine-konumlarını-canlı-izleme

Makine konumlarını canlı izleme

Bunun yanı sıra dilediğiniz yerden ve her zaman tüm filonun canlı makine konumlarını izleyebilirsiniz. Böylece ekibinizin nerede çalıştırığını ve çalışmanın nasıl gittiğini bilirsiniz.

daha-az-bakım

Bakım maliyetlerini ve makine duruş süresini azaltır

Gerçek zamanlı makine verileri, bakım programlarına bağlı kalmanızı ve makinelerinizi güvenilir bir şekilde en iyi performansa hazır hale getirmek için gereken tüm bakımları proaktif olarak planlamanızı kolaylaştırır.

 • JDLink™ R Modem

  Tüm golf ekipmanı, makine verilerini ve tarımsal verileri yüklemek için standart olarak R-Modem ile birlikte gelir; ProGator 2030A HD200 CE GPS Hassas İlaçlama Makinemizle püskürtme sırasında toplanan veriler. 

  Çağırılabilir makine verileri makine tipine ve makine yaşına bağlı olarak değişebilir.

  jdlinkr-modem
 • JDLink™ M Modem

  TerrainCUT™ 1500 ve 1600 Serisi, ticari Sıfır Dönüş Çim Biçme Makinelerimiz için saha montaj kiti olarak da mevcut olan yeni M Modem'imizi içeriyor. Dahili antenli M-Modem, tüm filonuzu bağlamak için JDLink'e hazır olmayan makinelere ve hatta John Deere olmayan ekipmanlara kurulumu kolaylaştırır.*

  * Çağırılabilir makine verileri makine tipine ve makine yaşına bağlı olarak değişebilir.

  jdlink-m-modem

 

İletişime geçin

           

Hassas kılavuzluk sistemimiz gelişim alanlarını ve çakışmaları otomatik olarak azaltır. Bu da gübre, kimyasallar ve tohumlar için girdi maliyetlerini minimuma indirmenize yardımcı olur, yakıt tüketimini azaltır ve sürücünün yorgunluğunu azaltır.

starfire-alıcı

StarFire™ Alıcı

John Deere kılavuzluk sistemine erişim StarFire™ alıcılarımızla başlar. Olağanüstü kapsama alanı için dört adede kadar düzeltme sinyali uydusunun paralel olarak izini sürer ve güvenilir bir şekilde doğru kılavuzluk sağlamak için otomatik olarak mevcut en iyi yer sabit uydu sinyaline geçer.

 • Evrensel Ekranlar

  Evrensel Ekranlarımız, adından da anlaşılabileceği gibi yıl boyunca kullanımı kolaylaştırmak için farklı makinelerde kullanılabilir. Belgeler, değişken oranlı uygulama ve kablosuz veri aktarım özelliği hepsinde standarttır.

  evrensel-ekranlar
 • 4240 Evrensel Ekran

  4240 ekran 21,3 cm dokunmatik ekrana sahiptir, suya ve toza dayanıklıdır (IP65).

  4240-evrensel-ekran
 • 4640 Evrensel Ekran

  Daha büyük 25,4 cm dokunmatik ekran ve saha içi veri paylaşımı hazırlığı ile 4240 ile aynı işlevselliğe sahip olun.

  4340-evrensel-ekran
 • G5 Evrensel

  G5 Evrensel, suya ve toza dayanıklıdır (IP65) ve HD çözünürlük, ek bellek ve daha fazla işleme gücü sağlar ve mevcut en gelişmiş ekranlar arasındadır.

  g5-evrensel
 • G5Plus Evrensel

  G5 Evrensel ile aynı işlevlere sahip olan G5Plus Evrensel, yaklaşık %33 daha fazla görsel alan sunan 12,8 inçlik devasa bir ekrana sahiptir.

  g5plus-evrensel

AutoTrac™

AutoTrac™ eller serbest yönlendirme, örtüşmeleri ve boşlukları azaltırken daha az baskıyla daha hızlı hareket etmenizi sağlar. Düşük görüş koşullarında bile olsa düz, eğimli ve yuvarlak hatlar üzerinde çaba sarfetmeden çalışın. AutoTrac™ kullandıktan sonra asla vazgeçemeyeceksiniz.

autotrac

AutoTrac™ Universal 300 (ATU300)

Performansı kanıtlanmış otomatik dümenleme çözümümüz birçok makine için uygundur. Zahmetsiz kurulumu sayesinde ATU300'ü bir makineden diğerine 30 dakikadan kısa bir sürede aktarabilirsiniz.

 

İletişime geçin

           

John Deere Operations Center™, görselleştirilmiş tarım, makine ve iş gücü verilerini toplamak için portalınızdır. İlgili tüm bilgilere bir bakışta erişmek, gerçeklere dayalı kararları hızlı ve kolay bir şekilde almanıza yardımcı olacaktır.

daha-hızlı-kurulum-daha-hızlı-kurulum

Daha Hızlı Kurulum

Tüm çalışmalarınızı önceden planlamak için John Deere Operations Center™'da makineler, sürücüler ve sınırlar ayarlayarak çok zaman kazanabilirsiniz.

zahmetsiz-izleme-kolay-izleme

Zahmetsiz İzleme

Gerektiğinde görevleri ve makine konumlarını çağırarak gecikmeleri ve hataları ortadan kaldırın ve herhangi bir cihazdan performansı gerçek zamanlı olarak izleyin.

güçlü-öngörüler-siteye-özgü-tarım

Güçlü Öngörüler

Makinelerin ve uygulamaların verimliliğini ve performansını kolayca analiz edin ve performans, finansal denetim ve sürdürülebilirlik konularında önemli iyileştirmelerin keyfini çıkarın.

john-deere-operation-center

John Deere Operations Center™

John Deere Operations Center™ sizi makinelerinize bağlar ve operasyonlarınızı tek bir merkezi konumda toplar. John Deere Operations Center™‘daki planlama ve analiz araçları zamanında, gerçekçi kararlar almanıza yardımcı olur.

* Sadece Birleşik Krallık ve İrlanda’da mevcuttur. Avrupa'nın geri kalanı için yakında geliyor.

 

İletişime geçin

           

profesyonel-peyzajcılar

Profesyonel peyzajcıların vazgeçilmezi

Hareket halindeyken kayıt tutmayı kolaylaştırmak, raporları hızlandırmak ve verilere erişmek amacıyla makinelerinizi, sahalarınızı ve iş gücünüzü gerçek zamanlı olarak bağlamak için Operations Center™‘ı veya Operations Center™ Uygulamasını kullanın. Canlı konumlandırma, proaktif servis ve otomatik hale getirilmiş makineler, çevresel performansı artırırken harcamalarınızı azaltır.

Saha sorumlusu

Günümüzün saha sorumluları için önemli

Bir saha sorumlusu olarak makinelerinizi, sahalarınızı ve iş gücünüzü gerçek zamanlı olarak birbirine bağlamanıza yardımcı olması için Operations Center™’’ı veya Operations Center™ Uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu, kolaylaştırılmış kayıt sayesinde daha hızlı raporlama ve mobil erişilebilirlik elde edeceksiniz. İşlerinizde mükemmelliği korurken masrafları azaltmak ve sürdürülebilirliği desteklemek için canlı konumlandırma, proaktif hizmet ve otomatik yönlendirmeden de yararlanacaksınız.

hızlı-başlatma

Uzmandan Hızlı Başlatma Talep Edin

Uzmanlardan öğrenin! Kurulumu hızlı bir şekilde yapmak ve avantajlardan daha erken yararlanmak için yerel bayinizdeki hassas çim uzmanlarından biriyle konuşun!

hikayenin-tamamını-okuyun-broşürü

Hikayenin tamamını okuyun

Tüm gerçekleri, bilmeniz gereken her şeyi ve nasıl başlayacağınızı Hassas Çim Teknolojisi broşürümüzde okuyabilirsiniz.