cp770 pamuk tarlasında

Yeni CP770 Pamuk Toplama Makinesi

Oyunun kuralları değişti:
Yeni nesil pamuk toplama makinelerimiz size daha çok para, daha çok zaman kazandıracak.

CP770Pamuk Toplama Makinesi

  • 13,6 L, 555 HP motor
  • Maksimum 32 km/sa taşıma hızı
  • 7,4 km/sa en yüksek hasat hızı
  • %20'ye kadar yüksek yakıt verimliliği1
  • Sarma ve çekme maliyetlerinde %8 azalma1
Yazdır

İstediğiniz her şey. Ve daha fazlası.

Yeni toplama üniteleri, yeni bir güç kaynağı, modül oluşturma ve işleme sistemine yeni tasarım ve daha pek çok şey yaptık, bu kesin. Ama siz esasa bakın: Bu makineler hasat zamanı maliyeti bakımından ciddi tasarruf sağlıyor..1

MODÜL OLUŞTURMA VE İŞLEME

Balya Nakliyesi ve Sargılamada %12’ye Kadar Tasarruf Edin!

Maliyet verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için; yuvarlak balya oluşturucuyla birlikte sargı sistemini de yeniden tasarladık. 

CP770 artık her balyaya daha fazla pamuk sığdırarak modül nakliyesinin ve sargılamasının birim maliyetini düşürür.

MOTORLAR VE HİDROLİK GÜCÜ

Verimli, Sessiz, Kullanılabilir Enerji

C770 Serisinin kalbinde John Deere 13,6 L PowerTech™ motor vardır; ihtiyaç duyduğunuzda gereken gücü sağlar, yakıt tüketimi daha az, gürültü düzeyleri daha düşük, taşıma hızı daha yüksektir.1

TOPLAMA ÜNİTELERİ

Her Gün Ekstradan 17.800 Metrekarelik Ürün Toplayın

Siz çok daha iyi bilirsiniz: Pamuk yaprak dökümü sonrası tarlada ne kadar uzun kalırsa, tiftik kalitesi o kadar azalır. Bu nedenle, tarlada işinizi daha çabuk bitirebilmeniz için, sahada kanıtlanmış toplama ünitelerimizi yeniledik ve size ihtiyacınız olan hızı verdik.1

denser bales

MODÜL OLUŞTURMA VE İŞLEME

Daha Yoğun Balyalar = Daha Az Sargı Tüketimi

Yeni CP770, önceki modele kıyasla pamuk kütlesi başına nakliye ve sargı maliyetlerinde %8 oranında üst düzey bir tasarruf sağlıyor.

KONFOR VE UYGUNLUK

%30 Daha Büyük Kabin

Amortisörlü ActiveSeat™ II'den, etkileyici ses sistemine kadar, ihtiyaç duyduğunuz standart ve kullanılabilir tüm özellikleri sunuyoruz. Düşlediğiniz hasadı alma zamanıdır! Kabinle başlıyoruz. Önceki pamuk toplama makinelerinden %30 daha geniş olmakla kalmıyor kabin; aynı zamanda yakından tanıdığınız bir otomotiv stili, baştan aşağı HVAC kanalları, koltukla birlikte dönen ekran ve cihazlarınız için bol miktarda USB bağlantısı da içeriyor.

TEKNOLOJİ

Üretilmiş en kapsamlı teknoloji paketi.

Sunduğumuz kılavuzluk, haritalama, takip, veri paylaşımı ve uzaktan arıza tanılama olanakları, entegre 4. Nesil 4600 CommandCenter™ Ekranı ve StarFire™ 6000 Alıcı ile başlar. Standard teknoloji ürün ve uygulamalarımız size ve danışmanlarınıza yardımcı olur, çırçır ustalaranızın bilgiye dayalı kararları sayesinde üretkenliğiniz ve kârlılığınız maksimuma çıkar.

MODULE BUILDING AND HANDLING

MODÜL OLUŞTURMA VE İŞLEME

Azaltılmış Sargılama Zamanı

Yeni nesil balyalama sistemimiz, balya sarma ve çıkarma döngü süresini %33 oranında kısaltarak 48 saniyeden 32 saniyeye kadar düşürmüştür. Böylelikle hasadı daha hızlı yaparak her hasat gününüzü daha verimli hale getirir.

TOPLAMA ÜNİTELERİ

TOPLAMA ÜNİTELERİ

Hasat Hızı

PRO16 HS Sıra Üniteleri ile birlikte toplama hızı önceki modelde 7 km/saat iken, CP770 ile 7,4 km/saate çıkarılmıştır ve %5 oranında artış sağlanmıştır. Bunun anlamı 10 saatlik çalışma gününde 1,78 hektar daha fazla hasat yapabileceğiniz anlamına gelir.

MOTORLAR VE HİDROLİK GÜCÜ

MOTORLAR VE HİDROLİK GÜCÜ

Yüksek Yol Hızı

Siz ve operatörleriniz artan yol hızını takdir edeceksiniz... Tarladan tarlaya geçişlerde önceki modellerdeki 27 km/saatlik hızı CP770 ile 32 km/saatlik hıza sizler için çıkarıldı.