Kendi Yürür Silaj Makineleri – Kıyma İşlemi İçin Üretildi

spfh
8000 Serisi silaj makineleri

8000 Serisi silaj makineleri

8000 Serisini en önemli şey için ürettik: Daha yüksek kalitede ve daha verimli silaj yapmak. Olabildiğince düşük maliyete süper güvenilir bir kesme performansını deneyimleyin.

Büyük İndirimler Sizi Bekliyor

Sadece bir süreliğine, Dört özel modeli 15.000 €'ya varan ciddi tasarruflarla sizin için bir araya getirdik. Bakın ve size uygun olanını bulun.

8600 Pro: DLG tarafından test edilmiş performans

8600 Pro: DLG tarafından test edilmiş performans

239 ton/saat verimle test edilen bu 8600 modeli, tasarruf sağlayan 0,47 litre/ton oranında muhteşem bir performans sunar. Hazır durumda (i-ready) ve kılavuzluk için uygun (guidance-ready); en son G5 Evrensel Ekranları ile çalışır. Pro-Touch gibi etkili
otomasyon özelliklerine sahip ve Premium LED aydınlatma paketimizi içerir. DuraLine Premium aşınma parçaları ve ağır hizmet tipi tabla tahrik sistemi sorunsuz, yüksek erişilebilirlikte hasat yapılmasını sağlar.

8500 Pro: Beklentilerinizi yükseltin

8500 Pro: Beklentilerinizi yükseltin

Tüm ekinlerde ve koşullarda güç tasarruflu ekin işleme ve çekiş deneyimini yaşayın. 8500, Pro-Touch gibi etkili bir otomasyona sahiptir ve Premium LED aydınlatma paketimizi içerir. Hazır durumda (i-ready) ve kılavuzluk için uygun (guidance-ready); en son G5 Evrensel Ekranları için kurulmuş durumda. Taş algılama, DuraLine Premium aşınma parçaları ve ağır hizmet tipi tabla tahrik sistemi sorunsuz, yüksek erişilebilirlikte hasat yapılmasını sağlar.

8200 Pro: Yeni motor, daha fazla güç

8200 Pro: Yeni motor, daha fazla güç

Şimdi daha fazla güçle ve aynı olağanüstü çekiş gücü ve ürün verimliliğiyle 8200 modeli, otomatik tabla kaplinine de sahip. En yeni John Deere G5 Evrensel Ekran için tasarlandı ve Premium LED Aydınlatma Paketimizi de içeriyor. ProTouch gibi özellikler etkili otomasyon sunarken DuraLine Premium aşınma parçaları ve taş algılama özelliği sayesinde de hasat sorunsuz şekilde ve yüksek erişilebilirlikle sürdürülebilir.

Ot Tablaları

Ot Tablaları

Titiz ve yüksek verimli ot toplama işlemi için 6X9 ile R Serisi toplayıcılar arasından seçiminizi yapın.

Mısır Tablaları

Mısır Tablaları

300plus ve 400plus Mısır Tablaları, tüm dünyada yüksek kapasiteleri, güvenilirlikleri ve az bakım istemeleriyle biliniyorlar.

Tüm Ekin Tablaları

Tüm Ekin Tablaları

Zürn üretimi ProfiCut tablalar ile yapılan tüm ekin silajından daha iyisi olamaz.

HarvestLab™ 3000

HarvestLab™ 3000

Yakın kızıl ötesi yansıma (NIR) sensör teknolojisi kullanılarak hareket halinde toplanan anlık ve yüksek doğruluğa sahip verilere dayalı, gerçek zamanlı silaj, gübre analizi ve tarla içi ayarlamalar yapın.

Parça Kataloğu

Parça Kataloğu

Her yaştan tüm ürünler ve tüm modeller. John Deere satıcınızdan ihtiyacınız olan tüm parçalar. Hayvancılık, ormancılık, bahçe ve atölye ihtiyaçları. Geniş portföyümüzü keşfedin.