CP570Balyalı Pamuk Toplama Makinesi

  • 9,0 l, 360 bg motor
  • 29 km/sa oranına kadar nakliye hızı
  • 7,4 km/sa maksimum toplama hızı
  • 4 sıralı toplama üniteleriyle sunulur 
Yazdır

Hasadınızdan En Yüksek Performansı Alın

CP570 ile kesintisiz hasadın ayrıcalıklarına erişin. Bu yuvarlak balyalı makine, 7,4 km/sa’ya varan hızlarda toplama yaptığınızda yaklaşık 1 ton ağırlığında balyalar oluşturur, böylece inanılmaz bir üretkenlik sağlar. Çıkarılmadan önce balyalar sadece pamuk kalitesini korumakla kalmayıp kolay nakliye ve depolama sağlayan koruyucu bir filmle sarılır.

Temel Özellikler

kabin

KABİN

Konforlu Bir Şekilde Çalışın

Kabin sadece mükemmel görüş alanı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda gürültü yalıtımı ve hava süspansiyonlu koltuk sayesinde rahat bir çalışma ortamı da sunar. Ancak bunlarla bitmedi. Çok işlevli kol, merkezi kumanda alanı ve sezgisel arayüzlü yepyeni dokunmatik ekranımız kullanım kolaylığı sağlarken 360 derecelik LED ışıklar gece gündüz çalışmanıza imkan tanır.

toplama-ünitesi

TOPLAMA ÜNİTELERİ

Daha Hızlı toplama

Yeni MP12 ve MP16 toplama ünitelerimiz önceki tasarımdan daha hızlı ve verimli toplama yapar. Üniteler, 60 cm ile 100 cm arasından seçim yapabileceğiniz bir dizi sıra arası ayarına sahip dört sıralı bir yapılandırmayla sunulur. Güncellenmiş bir üst tahrik dişli grubu iğ çubuklarına daha yumuşak bir tork aktarımı sağlar, ancak Otomatik Gresleme gibi özellikler periyodik olarak durdurma ve üniteleri gresleme ihtiyacını ortadan kaldırır, böylece size toplama için daha fazla zaman kazandırır.

ürün-belgeleme

ÜRÜN BELGELEME

Hasatınız Haritalandı

Yerleşik teknoloji, sürücüler ve ziraatçılar için değerli olacak ayrıntılı bir pamuk ürün haritası hazırlar. Hasat raporunu gerçek zamanlı olarak almak için bu verileri makine ekranında görüntüleyin veya sonraki sezonun hasatını planlamak için verileri John Deere Operation Center’ aracılığıyla daha sonra analiz edin.

hasat-tanımlama

HASAT TANIMLAMA, COTTON PRO

Verilere Derin Bakış

Hasat Tanımlama, Cotton Pro yerleşik sensörler sayesinde her balyaiçin 25 parametre üzerinde kayıt yapar. Bu bilgileri inceleyebilir ve Operations Center hesabınızla iş ortakları ve satış noktaları ile paylaşabilirsiniz. Bilgi ve trendleri görselleştirerek izlenebilirliği optimize edebilir, çırçır ile iletişimi geliştirebilir ve ileriyi planlayabilirsiniz.

rmb-teknolojisi

BALYALAMA TEKNOLOJİSİ

Kesintisiz Hasat

CP570 ile hareket halindeyken balyalar üretebilir, onları koruyucu bir filmle sargılayabilir ve 29 saniyenin altında bir sürede çıkarabilirsiniz. Ayrıca sargı makaralarını yeniden yüklemek zorunda kalmadan 135 balya yapabilirsiniz. Balya ünitesindeki sensörler, her balyanın nem içeriğini ve ağırlığını ölçer, kaydeder.

kılavuzluk

KILAVUZLUK

Doğru Yolda

Sürücü yorgunluğu önemli olumsuz sonuçlara yol açabilir. AutoTrac™ RowSense™ kılavuzluk sistemimiz, optimum hızda çalışmanızı ve verimi artırmanızı sağlarken sürücü stresini azaltmaya ve hataları minimuma indirmeye yardımcı olacaktır. Yalnızca GPS, yalnızca sensör veya sensör-GPS kombinasyonu kılavuzluk seçenekleri arasında geçiş yapmak çok kolay: Kabindeki çok işlevli kol üzerinde sadece bir düğmeye basmanız yeterli.

Video

Teknik Özellikler CP570

GÜÇ VE HIZ

NOMİNAL MOTOR GÜCÜ, 1900 DEVİRDE

360 bg

1900 DEVİRDE GÜÇ ARTIRIMI 

15 bg

TOPLAMA ÜNİTELERİ

MP12
MP16

1. VİTES HIZI (SENKRONİZE)

7,1 km/sa
7,4 km/sa

2. VİTES HIZI (KAZIYICI)

8,5 km/sa
8,9 km/sa

TAŞIMA HIZI

29 km/sa'ya kadar

TEKERLEKLER VE LASTİKLER

ÖN

BKT VF520/85R42
R1W (Tek)

ARKA

BKT VF480/80R38
R1W (Tek)

AĞIRLIKLAR, BOYUTLAR VE KAPASİTELER

BALYA ÖLÇÜSÜ

101-183 cm (D) x 152 cm (G)

BALYA AĞIRLIĞI

1 ton ± 100 kg

BALYA SARGI UZUNLUĞU

13,4 m

MAKARA BAŞINA PARÇA SAYISI

27 parça

MAKİNE YÜKSEKLİĞİ (HASAT MODU)

4,83 m

MAKİNE UZUNLUĞU (HASAT MODU)

9,83 m

MAKİNE GENİŞLİĞİ

4 sıra 90 cm: 4,19 m

MAKİNE YÜKSEKLİĞİ (TAŞIMA MODU)

4 sıra: 3,98 m

MAKİNE UZUNLUĞU (TAŞIMA MODU)

4 sıra: 11,50 m

MAKS. NAKLİYE AĞIRLIĞI

4 sıra: 22,5 ton

YAKIT DEPOSU

757 l

DEF DEPOSU (YALNIZCA AŞAMA V)

45,8 l

İĞ TEMİZLEYİCİ DEPOSU

946 l

İĞ GRESLEME DEPOSU

189 l