Ticari Çim Biçme

Ticari Amaçlı Çim Biçme, Z900R Serisi, Sıfır Dönüş Çim Biçme Makineleri

 

Akıllı Bir Yatırım

Bükülmüş kalın çelikten üretilen biçme düzenleri, olağanüstü manevra kabiliyeti, ağır hizmet tipi şanzımanlar ve verimliliği artıran konforlu ve ergonomik tasarımı sayesinde, John Deere ticari çim biçme ekipmanları yapabileceğiniz en iyi yatırımdır.

Doğru kararı verin

Sizin gibi profesyoneller için ekipman konusunda doğru karara varmak kritik bir öneme sahiptir. Ticari çim biçme makinelerimizin pratik kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz.

Önden Döner Çim Biçme Makineleri

Önden Döner Çim Biçme Makineleri

Güçlü, çok yönlü, pratik ve uzun ömürlü bir model arıyorsanız önden döner çim biçme makinelerimiz en doğru tercihtir.

Üçlü Silindirli Çim Biçme Makineleri

Üçlü Silindirli Çim Biçme Makineleri

Çim biçme sırasında kısıtlı erişim ve sınırlı manevra alanlarıyla sıkça karşılaşıyorsanız, üçlü silindirli çim biçme makinelerimiz sizin için en doğru tercihtir.

Geniş Alan Döner Çim Biçme Makineleri

Geniş Alan Döner Çim Biçme Makineleri

Geniş alanlarda güçlü ve çok yönlü döner çim biçme makineleriyle çalışmanız mı gerekiyor? O halde geniş alan döner çim biçme makinelerimizi tercih edin.

Ticari Sıfır Dönüş Çim Biçme Makineleri

Ticari Sıfır Dönüş Çim Biçme Makineleri

İşiniz gereği sıkça dar alanda dönmek zorunda kalıyorsanız ticari sıfır dönüş çim biçme makinelerimizi daha yakından inceleyin.

Dizel Çim Biçme Traktörleri

Dizel Çim Biçme Traktörleri

Çim biçme traktörlerimiz, yokuşlar ve tepeler dahil olmak üzere her türlü arazide kolay ve rahat manevra kabiliyetine sahiptir.

Çok Amaçlı Kompakt Traktörler

Çok Amaçlı Kompakt Traktörler

Bir numara büyüğünü arıyor ve konforlu bir kabin mi istiyorsunuz? O halde kompakt çok amaçlı traktörlerimizi yakından inceleyin.

Precision Turf Technology

ÇİM EKİPMANI İÇİN HASSAS TEKNOLOJİ

İlerlemeye açık: Çim ve zemin bakımı dünyası hızla değişiyor. Çevreye karşı duyarlılıklar ve işletim verimliliği temel unsurlar. John Deere Hassaslık Teknolojileri, işletmenizi kârlı ve sürdürülebilir şekilde yürütmenize yardımcı olur.