Hasat

Analiz Etme ve Hazırlama

Biçerdöver veya SPFH'nizde diğer uygulamalarınızda farklı bir tabla genişliği kullanıyorsanız, kılavuz çizgilerinizin hasat makineniz için doğru şekilde ayarlandığından emin olun.
HarvestLab parça ölçümlü silaj hasadı için kışlık stoklarınızı planlamak amacıyla hasat edilen silajı analiz etmek için de kullanabilirsiniz.

Harvester Analysis and prepare

Arazide Uygulama

Hasat başlamadan önce ürün ve nem algılayıcıların yanı sıra HarvestLab parça ölçümü de kalibre edilmelidir. Bunun yanı sıra tarla verilerinin JJohn Deere Operations Center™'da otomatik olarak kaydedildiğini de kontrol etmeniz gerekir. Hasat için bir yüklenici kullanıyorsanız, onlara John Deere Operations Center™ hesabınıza geçici erişim izni verebilir veya verileri hasat sonunda aktarmalarını isteyebilirsiniz.

Hassas Tarım, değişken toprak tipleri konusunda bize yardımcı oluyor.

Uk-farm-manager
Simon Beddows
Manager, Coppid Farming

Müşteri Hikayeleri

HarvestLab™: En Kaliteli Silaj

HarvestLab™: En Kaliteli Silaj

Düzgün gıda hayvanları da çiftçiyi de mutlu eder. Yüklenici Andreas Feil bunu çok iyi biliyor. HarvestLab™ 3000 sayesinde henüz tarladan çıkmamış olan mısır hasadını son lifine kadar analiz edebiliyor.

Hassas Görev

Hassas Görev

Tarımsal yüklenici Flaskamp'ın müşterileri, 10 yılı aşkın bir süredir hassas tarımın avantajlarının keyfini sürmektedir. Şirket, basit giriş seviyesi operasyonlarının yanı sıra karmaşık hassas tarım görevlerini de desteklemektedir.