Ekme ve Tohumlama

Analiz Etme ve Hazırlama

John Deere Operations Center™'dan gelen verim haritalama verileri ve diğer veriler (toprak besin numuneleri, uydu biyokütleleri vb.) sayesinde değişken oranlı tohumlama haritaları oluşturmak çok kolay. Bunu kendiniz veya yerel bayinizde bulunan tarım uzmanınız veya Hassas Tarım Uzmanı ile birlikte yapabilirsiniz.

john-deere-precision-ag-specialist-with-customer

Arazide Uygulama

Eksiksiz tohum haritaları sayesinde mibzerleriniz için kılavuz çizgileri olan ayrı tarlalar için bir çalışma planı oluşturabilir ve traktörünüze gönderebilirsiniz. ISOBUS uyumluluğu sayesinde traktöre takılır takılmaz mibzerin ayarları ekranda belirir. Traktör araziye girdiğinde iş otomatik olarak ekranda belirir. Sürücünün yapması gereken tek şey, hemen başlayabilmeleri için işi onaylamaktır.

Kalite her şeydir. Bütün mesele işi doğru yapmakta.

cattle-farmer
James Dyer
Farm Owner

Müşteri Hikayeleri

Şimdi farklı oranlarda tohumlama yapma zamanı!

Şimdi farklı oranlarda tohumlama yapma zamanı!

Değişken oranlı tohumlama yalnızca verimi artırmak ve maliyetleri düşürmekle ilgili değildir. Ayrıca iklim değişikliğinin neden olduğu azalan yağış durumuna karşı önlemler almakla da ilgilidir. Birkaç Fransız çiftçi ve yüklenici, bu durumun üstesinden nasıl geldiklerini açıklıyor.

Her tohum değerlidir

Her tohum değerlidir

John Deere, Saaten-Union ile birlikte mibzer kullanımını optimize etmenin yeni yollarını arıyor. Bunun için, teknik uzmanlık ve tarımsal bilgi el ele çalışılmalıdır.