HarvestLab 3000Hassas Tarım Teknolojisi

  • Rekolteyi 0,35 t/ha'ya kadar artırın
  • Bitki sağlığını iyileştirin
  • Toplam sulama maliyetini azaltın
  • Tutarlı ekin kalitesi elde edin
Yazdır

Bir Sensör, Dört Uygulama

HarvestLab™ 3000'i silaj makinesi, biçerdöver, sulu gübre tankeri veya mobil laboratuvar olarak kullanabilirsiniz.

 

Silaj Makinesi

Silaj Makinesi

HarvestLab™ 3000 aynı anda kuru maddeyi ve hasat edilen ekinlerin çeşitli bileşenlerini ölçerek tarla besin yönetimini iyileştirmenize yardımcı olur ve sonuçlar laboratuvara gönderilen tek numuneden elde ettiğinizden çok daha iyidir. HarvestLab™ 3000, bir silaj makinesinde kuru madde oranına bağlı olarak kesim uzunluğunun otomatik olarak ayarlanmasına olanak tanır ve optimum silaj sıkıştırması ve koruması sağlar.

Biçerdöver

Biçerdöver

HarvestLab™ 3000, biçerdöverinizin ekranında ve John Deere Operations Center™'da bulunan sonuçlarla hasatın her saniyesi için nem, protein, nişasta ve yağı kaydeder ve haritalar. Bu, toplu işleri daha etkili bir şekilde depolamanıza, yönetmenize ve pazarlamanıza imkan tanır ve bir sonraki sezon için çeşitleri daha iyi karşılaştırabilmeniz ve gübre uygulamasını planlayabilmeniz için tarlanın hangi alanlarının besinleri rekolte ve protein/yağa başarıyla dönüştürdüğüne ilişkin genel bir bakış sağlar.

Sulu Gübre Tankeri

Sulu Gübre Tankeri

HarvestLab ™ 3000'i bir sulu gübre tankerine takmak; azot, fosfor ve potasyumu kg/hektar cinsinden hassas bir şekilde uygulamanızı, mineral gübreden tasarruf etmenizi ve daha iyi ve istikrarlı ekin yetiştirme ve ekin kalitesi sağlar.

John Deere Manure Sensing ile azot, fosfor ve potasyumu hassas bir şekilde uygulayabilmenin benzersiz avantajına sahipsiniz. Bir besin hedefi, kg/ha cinsinden bir limit oranı ayarlayabilir ve hatta tarlaya özgü reçete haritalarını kullanabilirsiniz.

Sabit laboratuvar

Sabit laboratuvar

HarvestLab™ 3000, silaj hasadı veya gübreleme sezonundan sonra da kâr sağlar: yem paylarınızı optimize etmek için silajınızın içindeki maddeleri ölçmek için sensörü sabit bir laboratuvar olarak kullanabilirsiniz.

Hassas Tarım

Hassas Tarım Teknolojisi

Farklı John Deere Hassas Tarım Teknolojilerinin çiftçilik operasyonlarınızda sizi nasıl destekleyebileceğini keşfedin.