Orijinal John Deere Aküleri

Mükemmel uyum

Size sunduğumuz performansa güvenin. StrongBox™ ve Performance ürün serileri içinde ekipmanınıza en uygun aküleri seçin, makinenizi en yüksek performansına ulaştırın. Başka hiçbir şey makinenizi bizim akülerimizden daha iyi çalıştıramaz.

StrongBox™ Aküler

StrongBox™ Aküler

Yüksek yoğunluklu uygulamalarda yüksek performanslı teknolojiye ihtiyacınız olacak. Makinenize mükemmel uyum için, mühendislerimizin onay damgasını taşıyan StrongBox™ akülerini tercih edin. Akülerimiz fabrikada doldurulur, tam aktive edilir: doruk bir performans ve bakım gerektirmeyen kullanım kolaylığı. Her an kullanabilmenin, en zor koşullarda bile üstün çalışma gücünün, en iyi düzeyde titreşim direncinin, en iyi çevrim dengesiyle uzun bir ömrün, minimum su tüketiminin ve çok düşük boşalımın avantajlarını yaşayın.

Uygulamalar


Performance Aküleri

Performance Aküleri

Performance Serisi akülerimiz görece kolay uygulamalar için birebirdir ve premium ürünler olan StrongBox™ akülerine alternatiftirler. Bunlar soğuk çalıştırma ve titreşim direnci bakımından daha rahat olan standart hizmet uygulamaları için doğru seçimdir. Sağlam ve güvenilir bir tasarımı çok iyi bir fiyata satın alırken, hemen her araca uygun yüksek bir çalıştırma gücü ediniyorsunuz.

Uygulamalar


Teknoloji avantajı

Teknoloji avantajı

Parmaklık teknolojisi parmaklığın büyümesini en aza indirir, servis ömrünü önemli ölçüde uzatır. Maksimum akım şarjın daha hızlı alınmasını ve iletkenlikte en iyi düzeyi; elektrik akımı en yüksek değerindeyken daha fazla kabloyla yüksek çalıştırma gücünde tutarlılık sağlar. Yüksek doğrulukta delgili işlemle oluşan sağlam yapı ve olağanüstü etkin macunsu kütlesel yapışma sayesinde dengeli bir parmaklık yapısı, yüksek çalıştırma gücü ve minimum aşınma elde ettik.

John Deere seat

Neden orijinal John Deere akülerini tercih etmelisiniz?

Elinizde bir makine olduğuna göre içine akü koyacaksınız. Bu akünün nasıl bir şey olacağına dair düşüncemiz ise gayet nettir. İşte bu nedenle aküleri kendimiz üretiyoruz; onayladığınız kaliteyi, makineniz ve onun gereksinimlerine göre tam anlamıyla edinmeniz için.

İlgili konular

Click & Collect

Click & Collect

Parça siparişi hiç bu kadar kolay olmamıştı! İhtiyacınız olan tüm parçalar size bir tık kadar yakın.

John Deere Parça Kataloğu

John Deere Parça Kataloğu

Kullanıcı dostu yeni çevrimiçi parça kataloğumuzu deneyin.