Tahıl Algılama

HarvestLab: Yeni Süper Gücünüz

John Deere HarvestLab™ tahıl algılama, size hasat sırasında ürün kalitesi hakkında gerçek zamanlı veriler sağlar*. Verim haritalarını tamamlar ve size daha iyi besin yönetimi, tohum çeşidi seçimi, ekinlerin pazarlanması ve depolanması için bilgiler verir.

Besinlerinizi Daha İyi Yönetin

Besinlerinizi Daha İyi Yönetin

Hangi besinlerin (örneğin nitrojen) başarılı bir şekilde proteine veya yağa dönüştürüldüğünü daha net bir şekilde anlayın. Ardından bu verileri, bir sonraki sezon daha iyi gübre uygulamaları yapmak için kullanın.

Tohum Çeşitlerinizi Optimize Edin

Tohum Çeşitlerinizi Optimize Edin

Buğday veya kolza çeşitleri kağıt üzerinde çok şey vaat ederken yetiştirdiğinizde sonuçlar her zaman beklentileri karşılamayabilir. HarvestLab, optimum çeşitliliği bulmanız için sahaya özgü faktörleri daha iyi anlamanıza yardımcı olur.

ekin satışlarınızı kontrol edin

Ekin Satışlarınızı Kontrol Edin

Buğdayınızın ekmeklik kalitede mi yoksa yemlik kalitede mi olduğunu hasat ederken öğrenin. Farklı yükleri protein içeriğine göre ayırın ve en iyi tahıl fiyatı için ayrı ayrı saklayın.

İlgili Konular

biçerdöver t serisi

T Serisi 50 Ton/sa**

Piyasadaki sarsaklı biçerdöverler içinde ayırma alanı en geniş olanı. Benzersiz biçimde yapılandırılmış çok tamburlu harmanlama ve ayırma sistemi sayesinde üstün bir saman kalitesi. Bir kompakt biçerdöver için standart üstü performans.

akıllı tarım

Akıllı Tarım

John Deere Hassas Tarım Teknolojisi, gelecek sezonun ekim ve tohumlamasını planlamak için hasat verilerinizi kullanmanıza yardımcı olabilir.

*Posta kapağının farklı dil pazarları için güncellenmesi gerekebilir
**Verim testleri:
S Serisi - John Deere tarafından La Rochelle, Fransa, 07.2021'de ve Aalborg, Danimarka, 08.2021'de gerçekleştirilen dahili saha testi
T Serisi - Profi saha testi, 10.2020 (www.profi.de)** Yalnızca katılımcı bayilerde