Tesise Özel Çiftçilik

tesise özel çiftçilik

Doğru Miktarı Doğru Yere Uygulayın

Tesise özel çiftçilik, yalnızca tohum, kimyasallar ve gübre gibi girdileri tam olarak olması gereken yere uygulayarak çiftliğinizin ekonomisini üst düzeye çıkarabilir. John Deere Hassas Tarım Teknolojileri ve analitik yönetim araçları bir arada sağlandığında çiftliğinize yeni bir anlayış ve doğruluk kazandıracaktır.

Bölüm Kontrolü

Bölüm Kontrolü

Alan eşleme verileri kullanılarak, tam giriş miktarını uygulamak için ekipmanın bölümleri açılır ve kapatılır.

Değişken Miktar Denetleyici

Değişken Miktar Denetleyici

Ekin verimini optimize etmek için tohum, gübre veya kimyasalların miktarını hassas bir şekilde kontrol eder.

HarvestLab™ 3000

HarvestLab™ 3000

Silaj, gübre ve buğdayın gerçek zamanlı bileşen ölçümü için yerleşik laboratuvar.

Kusursuz Entegrasyon

Kusursuz Entegrasyon

Tüm bileşenlerimiz birbirinin yerine kullanılabilir ve makineniz yeşil ve sarı olmasa dahi John Deere Hassas Tarım Teknolojisinden yararlanabilirsiniz.

Kullanımı Kolay

Kullanımı Kolay

Tüm bileşenler ve yazılımlar bizim tarafımızdan oluşturulur. Çiftçiler için kullanımı kolay ve uzun ömürlü olacak şekilde tasarlandı.

Ölçülebilir Kârlılık

Ölçülebilir Kârlılık

Verileriniz, kârlılığınızı desteklemeye yardımcı olabilmek için makine verimliliği, verim ve diğer bilgilerin ayrıntılı analizini yapabilmek üzere John Deere Operations CenterTM'da güvenli bir şekilde saklanır.

Connected Support Servisleri

Connected Support Servisleri

Akıllı Tarım yalnızca hassas tarımla ilgili değildir. Makinelerinizin çalışma süresini de en üst seviyeye çıkarır. Bayinizin sağladığı John Deere Connected Support™, gelecekte meydana gelebilecek her durumda çalışmaya devam etmenizi sağlayacak bir dizi makine bilgi ekranı ve proaktif hizmet sunar.

John Deere Hassas Tarımı Sizin İçin Kolay Hale Getirir

Hassas tarım araçlarımızın size sağladığı avantajlardan bahsettiğimiz birkaç kısa video hazırladık. İlgilendiğiniz alanı bulmak için sadece sağdaki listede gezinin.

Akıllı Tarım: Esaslar

Akıllı Tarım: Esaslar

Hassas tarım yolculuğunuza başlamak için tek ihtiyacınız olan bir alıcı, ekran, JDLink™ bağlantısı ve John Deere Operations Center™'da bir hesaptır. Dahası, John Deere Operations Center™’a erişim ücretsiz!

Kılavuzluk Çözümleri

Kılavuzluk Çözümleri

Herhangi bir atlama ve çakışma olmadan – her seferinde eller tamamen serbest şekilde aynı izler takip edilir. Çok yüksek düzeyde doğruluk sunarak tüm ekipman markalarına yönelik çözümlerle kılavuzluk yelpazemizi genişlettik.

Otomasyon Sistemleri

Otomasyon Sistemleri

Kumanda birimlerimiz ve programlanabilir cihazlarımız ile tekrarlayan görevlerin ortaya çıkardığı stresten kaçının. Makine performasınızı optimize etmenize ve maliyetli hataların ortadan kaldırmanıza yardımcı olacaklardır.