Otomasyon Sistemleri

Otomasyon Sistemleri

Tekrarlanan Görevlerde Zaman Kazanın ve Stresi Azaltın

Otomasyon araçları sıkıcı, tekrarlanan görevleri ortadan kaldırır ve çalışmanızı yönetirken size zamanınızı özgürce kullanma fırsatı tanır. Ayrıca yarı zamanlı çalışan veya daha az deneyime sahip sürücülerin kullanması gerektiğinde de yardımcı olur. Otomasyon sayesinde her zaman harika işler çıkarmanız garantilenir.

Kusursuz Entegrasyon

Kusursuz Entegrasyon

Tüm bileşenlerimiz birbirinin yerine kullanılabilir ve makineniz yeşil ve sarı olmasa dahi John Deere Hassas Tarım Teknolojisinden yararlanabilirsiniz.

Kullanımı Kolay

Kullanımı Kolay

Tüm bileşenler ve yazılımlar bizim tarafımızdan oluşturulur. Çiftçiler için kullanımı kolay ve uzun ömürlü olacak şekilde tasarlandı.

Ölçülebilir Kârlılık

Ölçülebilir Kârlılık

Verileriniz, kârlılığınızı desteklemeye yardımcı olabilmek için makine verimliliği, verim ve diğer bilgilerin ayrıntılı analizini yapabilmek üzere John Deere Operations CenterTM'da güvenli bir şekilde saklanır.

Connected Support Servisleri

Connected Support Servisleri

Akıllı Tarım yalnızca hassas tarımla ilgili değildir. Makinelerinizin çalışma süresini de en üst seviyeye çıkarır. Bayinizin sağladığı John Deere Connected Support™, gelecekte meydana gelebilecek her durumda çalışmaya devam etmenizi sağlayacak bir dizi makine bilgi ekranı ve proaktif hizmet sunar.

John Deere Hassas Tarımı Sizin İçin Kolay Hale Getirir

Hassas tarım araçlarımızın size sağladığı avantajlardan bahsettiğimiz birkaç kısa video hazırladık. İlgilendiğiniz alanı bulmak için sadece sağdaki listede gezinin.

Tesise Özel Çiftçilik

Tesise Özel Çiftçilik

Değişken oranlı haritalar oluşturmak için birden çok kaynaktan gelen tarla verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenin; böylece, büyüme ve verimi artırmak için tarlanızın her bir alanını tek tek yönetebilirsiniz.

Akıllı Tarım: Esaslar

Akıllı Tarım: Esaslar

Hassas tarım yolculuğunuza başlamak için tek ihtiyacınız olan bir alıcı, ekran, JDLink™ bağlantısı ve John Deere Operations Center™'da bir hesaptır. Dahası, John Deere Operations Center™’a erişim ücretsiz!

Kılavuzluk Çözümleri

Kılavuzluk Çözümleri

Herhangi bir atlama ve çakışma olmadan – her seferinde eller tamamen serbest şekilde aynı izler takip edilir. Çok yüksek düzeyde doğruluk sunarak tüm ekipman markalarına yönelik çözümlerle kılavuzluk yelpazemizi genişlettik.