Kılavuzluk Çözümleri

Kılavuzluk Çözümleri

Her Uygulama İçin Çok Yapılı Sistemler

Tüm John Deere makinelerini çalıştırmıyor musunuz? Sorun değil. Birçok makine ve uygulama markası için çok çeşitli kılavuzluk sistemlerine sahibiz. Bunun nedeni, kendi kılavuzluk sistemlerimizi tasarlamamız ve üretmemizdir. Elektronik sistemleri farklı makinelere ayrı ayrı uyarlayabiliyoruz. Otomatik direksiyonun gücünden nasıl yararlanabileceğinizle ilgili bayinizle iletişime geçin.

Kusursuz Entegrasyon

Kusursuz Entegrasyon

Tüm bileşenlerimiz birbirinin yerine kullanılabilir ve makineniz yeşil ve sarı olmasa dahi John Deere Hassas Tarım Teknolojisinden yararlanabilirsiniz.

Kullanımı Kolay

Kullanımı Kolay

Tüm bileşenler ve yazılımlar bizim tarafımızdan oluşturulur. Çiftçiler için kullanımı kolay ve uzun ömürlü olacak şekilde tasarlandı.

Ölçülebilir Kârlılık

Ölçülebilir Kârlılık

Verileriniz, kârlılığınızı desteklemeye yardımcı olabilmek için makine verimliliği, verim ve diğer bilgilerin ayrıntılı analizini yapabilmek üzere John Deere Operations CenterTM'da güvenli bir şekilde saklanır.

Connected Support Servisleri

Connected Support Servisleri

Akıllı Tarım yalnızca hassas tarımla ilgili değildir. Makinelerinizin çalışma süresini de en üst seviyeye çıkarır. Bayinizin sağladığı John Deere Connected Support™, gelecekte meydana gelebilecek her durumda çalışmaya devam etmenizi sağlayacak bir dizi makine bilgi ekranı ve proaktif hizmet sunar.

John Deere Hassas Tarımı Sizin İçin Kolay Hale Getirir

Hassas tarım araçlarımızın size sağladığı avantajlardan bahsettiğimiz birkaç kısa video hazırladık. İlgilendiğiniz alanı bulmak için sadece sağdaki listede gezinin.

Otomasyon Sistemleri

Otomasyon Sistemleri

Kumanda birimlerimiz ve programlanabilir cihazlarımız ile tekrarlayan görevlerin ortaya çıkardığı stresten kaçının. Makine performasınızı optimize etmenize ve maliyetli hataların ortadan kaldırmanıza yardımcı olacaklardır.

Tesise Özel Çiftçilik

Tesise Özel Çiftçilik

Değişken oranlı haritalar oluşturmak için birden çok kaynaktan gelen tarla verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenin; böylece, büyüme ve verimi artırmak için tarlanızın her bir alanını tek tek yönetebilirsiniz.

Akıllı Tarım: Esaslar

Akıllı Tarım: Esaslar

Hassas tarım yolculuğunuza başlamak için tek ihtiyacınız olan bir alıcı, ekran, JDLink™ bağlantısı ve John Deere Operations Center™'da bir hesaptır. Dahası, John Deere Operations Center™’a erişim ücretsiz!