Çiftçiliğin Geleceğine İlk Adımınız

 

Hassas güçlerinizi ortaya çıkaracak dört temel unsur

John Deere Hassas Tarım Teknolojisi, daha iyi çiftlik yönetimi için veri odaklı içgörülerle günlük işlerinizde ustalaşmanızı sağlar. G5 Plus CommandCenter™, StarFire™ Alıcılar ve JDLink™ Bağlantısı gibi önemli araçlar, Hassas Tarım yolculuğunuz için büyük traktörlerimizi donatır. Şimdi bir başlangıç yapmanız için bazı temel Hassas Tarım işlevlerini açıklayan dört kısa video oluşturduk.

SF-RTK ile çakışmayı azaltın

StarFire™-RTK kılavuzluk sistemi ile çakışmayı azaltarak yakıttan %5 tasarruf edin. 1 2,5 cm geçişler arası doğruluktan beş yılı aşkın kesin tekrarlanabilirlik ile yararlanın.

Bölüm Kontrolü: %50 daha az hedef dışı ilaçlama2

Çakışmayı en aza indirmek, hedef dışı ilaçlamayı önemli ölçüde azaltmak ve hassas ekin koruması  ve besin uygulaması elde etmek için 255 adede kadar bölüm içeren Bölüm Kontrolünü kullanın.

Verim yukarı, maliyetler aşağı: Değişken Miktar Uygulaması

Değişken miktar uygulaması sayesinde kârınızı optimize edin. Gübre, tohum ve kimyasallar için verimlilik sağlarken verimi artırıp maliyetleri azaltın. 12-44 kg N/ha'ya kadar potansiyel tasarrufların keyfini çıkarın3

Hazır, başla! 1-Click-Go-AutoSetup

İş görevlerini John Deere Operations Center™'da kolayca planlayın ve bunları kablosuz olarak traktördeki G5/G5 Plus CommandCenter™'a gönderin. Sürücüler ayrıntıları tek bir tıklamayla onaylar ve iş istediğiniz şekilde yapılır.

Güçlü seçenekler

Çiftçiliğin geleceğine yolculuğunuzu hızlandırmak için donatılmış traktör yelpazemizi keşfedin.

Daha öteye geçin: dönüştürücü çözümler ve ürünler

Her zaman gelişir ve güncel kalır

Her zaman gelişir ve güncel kalır

Hassas Tarım çözümlerimiz arasında uzaktan yazılım yükseltmeleri ve Expert Alerts ile üretkenliğinizi ve çalışma sürenizi artıran Uzaktan Ekran Erişimi (RDA) gibi paha biçilmez özellikler vardır.

Size ait olsun!

Size ait olsun!

John Deere'ınızı kolayca ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin. Yüksek kaliteli aksesuarlarımız makinenizle ve iş ihtiyaçlarınızla en iyi şekilde eşleşir.

1Arvalis Institut du végétal, Chambres d’agriculture Loiret und Poitou Charente, UFA-Revue
2ABD ve Brezilya'da yürütülen bir çalışmaya göre
3Karşılaştırma; test VISTA iDünger