çalışma bildirimli holograf motorlu derecelendirici

İş yapmanın daha akıllı yolu

Bir avucun içinde duran dünya resmi

2022 Sürdürülebilirlik Raporu

2022 Sürdürülebilirlik Raporu, John Deere'ın dünya genelindeki müşteriler, çalışanlar, bayiler, tedarikçiler, hissedarlar ve topluluklar için sürdürülebilir sonuçlar oluşturma taahhüdünü sergiler. Raporda ayrıca 2023 Sürdürülebilirlik Hedeflerimize ulaşma yolunda ilerleyişimiz, Sıçrama Gayretlerimizdeki genişlemeler ve çevresel, sosyal ve yönetişim önceliklerimiz detaylandırılmıştır.

İyinin Gücü

Sil baştan geliştirilen modelimiz ve yeniden canlandırılan daha yüce olan amacımıza rehberlik eden John Deere'ın vatandaşlık stratejisi, cesur taahhütlerle daha da güçlü hale geliyor. İşimizin temelini oluşturan çalışanlarımız, toplulukları ve dünya çapında bir etki yaratma hedefiyle İyinin Gücü kavramına değer katıyor.

ABD web sitemizde Vatandaşlığın Gücü hakkında bilgi edinin>

Çevre

John Deere ailesi olarak hem müşterilerimizin verimliliğini ve üretkenliğini arttırıyor hem de çevresel etkiyi daha da azaltacak yeni teknolojiler arayışımızı sürdürüyoruz.

Çevre Tasarımı >

Sosyal

Farklı ekiplerin daha iyi fikirler sağlama ve daha iyi kararlar alma olasılıkları daha yüksektir, bu da daha yenilikçi ürünler geliştirmemize ve yeni daha yüce olan amacımızı desteklememize yardımcı olur.

Yenilikçilik Kültürü >

çiçek animasyonu

Yönetim

Dürüstlük, kalite, bağlılık ve yenilik, sadece çalışanlarımızın değil, paydaş ve tedarikçilerimizin iş yapma şeklinin temel değerleridir.

Kurumsal Yönetim >

Kurumsal Politikalar >