Ot Tablaları

Ot Tablaları
Değişken Tabla Tahriki

Değişken Tabla Tahriki

Beslemeyi tüm kesim uzunluklarında iyileştirmek istiyorsanız 6X9'un değişken tabla tahrikinden memnun kalacaksanız. Helezon hızını kesim uzunluğu ile senkronize eder ve kıyma işleminde yüksek kalite, daimi ürün akışı ve optimum verim sağlar.

Düzgün Besleme

Düzgün Besleme

"Sonsuz" tasarımlı helezon sarmalı mahsulü makinenin merkezine doğru getirerek kıyıcıya düzgün ve daimi bir ürün akışı sağlar, bu da hem makinenin üstün kapasitesinden tam yararlanma, hem de yakıt tasarrufu ve daha az aşınma demektir.

Çift Tabla Tahriki

Çift Tabla Tahriki

Değişen koşullarda arkada mahsul bırakmayan maksimum performans: 2015'te yeni 8000 Serisi ile tanıtılan ve opsiyon olarak sunulan, saha başarısı kanıtlanmış çift tabla tahriki, toplayıcı dişlerinin hızını helezondan bağımsız ayarlayarak ilerleme hızına uyumlar.

Otomatik Zincir Yağlama

Otomatik Zincir Yağlama

İki toplayıcı zincir de opsiyonel olarak sunulan, yağı sadece toplayıcı ünite çalışırken yağlayıcı keçelere ileten elektrik tahrikli bir yağ pompası ile yağlanabilir. Zincir yağlama işleminde elleriniz temiz kalsın, kafanız rahat etsin.

30R ot

Yeni 30R ot toplayıcı

Yeni R Serisi toplayıcılar 20 cm kanatlara sahip 80 cm çapında büyük besleme helezonu ve 6,5 mm çaplı 6 adet parmakla donatılmış toplayıcı ünitesi ile yüksek performans için tasarlandı. Uzun ömürlü performansı düşük işletim maliyetiyle sunabilmek için zincirsiz tahrik ve ağır hizmet tipi aşınma parçalarına sahiptir. Standart olarak sunulan değişken tabla tahriki helezon hızını kıyım uzunluğuna senkronize eder. Opsiyonel çift tabla tahriki ile farklı namlu koşullarında toplama ünitesinin hızını ilerleme hızı ile eşleşen besleme helezonundan bağımsız olarak ayarlar. Ardında mahsul kalmadığından emin olur.

 

6X9 Premium Toplayıcılar

MODELTAŞIMA GENİŞLİĞİÇALIŞMA GENİŞLİĞİ (PARMAKTAN PARMAĞA)

639

3 m

2,56 m

649

4 m

3,64 m

659

4,5 m

4,15 m

R Serisi Toplayıcılar

MODELTAŞIMA GENİŞLİĞİÇALIŞMA GENİŞLİĞİ (PARMAKTAN PARMAĞA)

30R

3 m

2,70 m

Bayi bulucu

En Yakın Bayiyi Bulun

Doğru tablayı bulmak daha kolay olamazdı. Bayiniz size tavsiyede bulunmaktan memnuniyet duyacaktır.

Bayi bul

Tablalar

Mısır Tablaları

Mısır Tablaları

300plus ve 400plus Mısır Tablaları, tüm dünyada yüksek kapasiteleri, güvenilirlikleri ve az bakım istemeleriyle biliniyorlar.

Tüm Ekin Tablaları

Biçim Tablaları

Zürn üretimi ProfiCut tablalar ile yapılan doğrudan biçim silajından daha iyisi olamaz.