7700A PrecisionCutPrecision Cut Fairway Çim Biçme Makineleri

  • Özel TechControl Ekran
  • Parola korumalı operatör ayarları
  • Hızlı Ayarlanabilir kesme üniteleri
Yazdır

Kontrolü elinize alın ve hep hayalini kurduğunuz sonuçları elde edin

Artık sahanızın her bir parçasında varlığınız hissedilebilir. İşte John Deere'ın yeni A Modeli çim biçme makineleri ile artık kontrol sizde. TechControl ekranımız sayesinde, çim biçme makinesini kimin kullandığı fark etmeksizin bu makinelerin belirli hızlarda biçmesi ve dönmesi için, ön ayarlı hızlarda taşımak için ve yakıt tasarruflarını sabit tutmak için kolayca programlayabilirsiniz. Ayrıca servis hatırlatmaları ekleyebilir ve arıza teşhisi ile ilgili doğru ve hızlı geri bildirimler alabilirsiniz. Ve tüm operatörleriniz daha istikrarlı şekilde çalışabilir.

Ancak bu daha başlangıç. E-Cut™ Hibrit Fairway çim biçme makinelerimiz, kendini kanıtlamış bir teknolojiye sahiptir. Budama ve çim biçme makinelerimizdeki çekiş tahriki sizler için geliştirildi. Kaba çim biçme makinelerimizdeki çevresel çim biçme düzeni benzersizdir. Kesme sonrası görünüm iyileştirildi. Sürücü platformu iyileştirildi.

Ürün özellikleri, söz konusu yayın zamanında yayınlanmış bilgilere dayanır. Ürün özellikleri önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.

İrtibat Kişisi yerel John Deere bayiniz daha fazla bilgi için.