Orijinal John Deere LED Işıklar


Mükemmel uyum

Orijinal John Deere LED lambaların hem daha güçlü, hem de halojen lambalardan daha enerji tasarruflu olduğunu biliyor muydunuz? Doğal ışık çıkışı daha fazlasını görmenizi sağlar ve gözlerinizi yormaz, ayrıca daha uzun akü ve alternatör ömrü elde edersiniz.

LED Işıklar

Işıl ışıl parlayan enerji verimliliği

Bireysel aydınlatma gücü ve maliyet gereksinimlerini karşılamak üzere çeşitli aydınlatma güçlerine (lümen) sahip LED'ler sunuyoruz. 3000 lümen değerindeki en güçlü lambalar, genişlik ve derinlik bakımından HID’lerden yüksek performans sergilerken daha az akü enerjisi kullanarak en parlak ve en net ışığı sağlar.

LED lambalar hakkında bilmeniz’ gerekenler: Birçok yan sanayi lamba çok yüksek lümen dereceleri ile reklam yapar. Bu rakamlar genelde yalnızca bir LED lambanın ham veya teorik maksimum lümen derecesini yansıtır; çünkü etkin lümen değerleri çok düşüktür.

Etkin lümen değerleri normal kullanımda lambanın sağladığı kesin değerdir. John Deere lambaları hem ham hem etkin lümen değerleri bakımından derecelendirilmiştir; böylece, aydınlatma gücünü doğru bir şekilde karşılaştırabilirsiniz. John Deere LED lambaları paranızın karşılığında her zaman en yüksek performansı verecektir.

 • John Deere LED lambalar – John Deere'iniz için üretildi

   

  İki farklı LED lamba türü vardır:

  – Doğrudan yedek LED lambalar, orijinal halojen lambanın yerine mükemmel bir şekilde uyacak biçimde üretilmiştir. Kolay ’tak ve çalıştır’ tipi kurulum sonraki ışık seviyesine sorunsuzca ulaşmanızı sağlar.

  – Altlıklı LED lambalar, makinenizin ek aydınlatmaya ihtiyaç duyduğunuz her yerinde çeşitli konumlara monte edilebilir.

  LED

İlgili konular

click-and-collect

Click & Collect

Parça siparişi hiç bu kadar kolay olmamıştı! İhtiyacınız olan tüm parçalar size bir tık kadar yakın.

John Deere Parça Kataloğu

John Deere Parça Kataloğu

Kullanıcı dostu yeni çevrimiçi parça kataloğumuzu deneyin.