Parça Lojistiği

Parça Lojistiği

 

Hareket halinde kalmanızı sağlayacağız

Bu güvencemiz, size en yakın parça merkezi ile başlıyor: Satıcınız size hizmet sunma konusunda her zaman hazır. Gerisi benzersiz bir lojistik operasyonu ve ertesi gün teslime hazır şekilde 300.000'den fazla parçanın hazır bulundurulduğu Avrupa'daki büyük parça depolarımız tarafından hallediliyor.

 

 

Bayilik Deposu

Bayilik Deposu

10 siparişten 8'inin bayiniz tarafından anında teslim edilebileceğini biliyor muydunuz? Peki geri kalan kısım için de Avrupa genelindeki 1900 noktada yer alan ekibimizin stok desteği sunduğunu da biliyor muydunuz? JDParts.com adresinden stok kontrolü yaparak kendiniz kontrol edebilir ve hatta buradan da sipariş verebilirsiniz. Ancak ihtiyacınızın %80'i, hasat sezonunda akşam saatleri de dahil olmak üzere hemen yola çıkarılıyor.

Avrupa Parça Dağıtım Merkezi

Avrupa Parça Dağıtım Merkezi

Ziyaretçilerimiz daha önce böyle bir şey görmediklerini söylüyorlar. Muhtemelen doğru. Peki siz 12 futbol sahası büyüklüğünde bir depo gördünüz mü hiç? İnce cıvatalardan 10,7 metrelik biçerdöver helezonuna kadar 300.000'den fazla farklı ürünü bu depoda bulunduruyoruz. En güzel kısmı: Hızlı davranıyoruz. Gelişmiş lojistik ve paketleme sistemleri, ertesi gün teslim edilecek siparişi, onaylandıktan sadece 2 saat sonra gönderebilmektedir.

Parça Desteği Merkezi

Parça Desteği Merkezi

Bizimki gibi bir uluslararası lojistik ağı kurmak için, en donanımlı parça destek merkezi gerekiyor. Uzman ekibimiz, Avrupa ve ABD'deki depo ve stoklarımızdan gönderilen hemen her parçanın söz verildiği şekilde teslim edilmesini sağlıyor. Bazı durumlarda, hatanın doğrudan fabrikada giderilmesi için anlık siparişler de söz konusu olabilmektedir.

Sahada Destek

Sahada Destek

Doğru parça, hikayenin sadece bir bölümünü teşkil ediyor. Ekipmanınızı tekrar hızlı bir şekilde tarlaya götürmek için, gerekli olduğunda hemen kolları sıvayacak eğitimli ve sertifikalı teknisyenlerden oluşan bayi ekiplerimize güvenebilirsiniz. En güncel John Deere arıza tanı ekipmanlarını ve araçlarını kullanan ekiplerimiz, traktörünüzün, biçerdöverinizin, silaj makinenizin veya ilaçlama makinenizin sorununu hemen giderecektir.