Aküler

John Deere Aküleri

Aküler – güçlü performans

İster standart hizmet için Performans akülerimizi, ister ağır hizmet için StrongBox serimizi tercih edin, tüm ihtiyaçlarınıza uygun aküyü mutlaka bulabilirsiniz. Ve akülerimiz John Deere marka olsa da çoğu marka araca veya ekipmana uygundur.

John Deere bayinizde tamamen şarj edilmiş ve kullanıma hazır kaliteli güç kaynağı seçenekleri bulunmaktadır. Neden daha azı ile yetinesiniz ki?

Uzun ömürlü

John Deere ürünlerinin diğer tüm bileşenleri gibi akünüz de yıllar boyunca güvenilir biçimde çalışacak şekilde üretilmiştir. Bu yüzden, akünüzü değiştirme zamanı geldiğinde işinizi şansa bırakmayın’. Orijinal, en iyi aküyü seçin – her zaman sahip olduğunuz kanıtlanmış performansın keyfini çıkarmaya devam edin’.

Akü garantimiz:

 • Aşırı çalıştırma koşulları altında bile üstün başlatma performansı
 • Olağanüstü sarsıntı koruması: Bağımsız laboratuvarda düzenlenen SAE J930 sarsıntı testinde rakiplerinden uzun ömürlü olduğu kanıtlanmıştır.
 • Motor kapalıyken bile yüksek şarj ve deşarj dayanıklılığı
 • İyileştirilmiş enerji aktarımı

John Deere akülerinin kalitesine güvenebileceğiniz uygulamalar:

 • Çiftlik ve hayvan çiftliği
 • Ticari ve endüstriyel ağır hizmet
 • Tekneler, ATV'ler, motosikletler ve golf arabaları
 • Hafif hizmet servis kamyonları, pikaplar, kamyonetler ve otomobiller
John Deere Strongbox Aküler

John Deere StrongBox aküler

John Deere StrongBox aküler gerilim sisteminize ve çalışma gereksinimlerinize uygun iki farklı ana sınıfta sunulur. Tüm sınıflar standart olarak, yapısal olarak üstün döngü kapasitesine ve rezerv kapasitesine sahiptir. Tüm John Deere Strong Box aküleri, en yüksek kalitede malzeme ve en son teknoloji kullanılarak, John Deere'nin titiz teknik özelliklerine uygun olacak biçimde imal edilmiştir. Sonuç olarak, piyasadaki diğer hiçbir marka, sunduğumuz yüksek kaliteli konstrüksiyonla ve bilgisayar tasarımlı iç ve dış bileşenlerle kıyaslanamaz.

Strongbox Aküler

Tümünü GenişletTümünü Daralt

StrongBox

StrongBox Aküler

John Deere StrongBox aküleri akü serimizin omurgasını teşkil eder — en yüksek kaliteli malzemeler ve modern teknoloji kullanılarak zorlu John Deere şartlarına uygun olarak üretilmiştir.

Kaliteli tasarım özellikleri:

 1. İlk depolama için fabrikada kuru şarja tabi tutulmuştur.
 2. Cidar içerisindeki kaynaklı hücreler arasında yerleşik bulunan konektörler aşırı titreşimlere dayanmak, hızlı marşa olanak tanımak ve aşırı soğuklarda güvenilir güç sağlamak için diğer markaların akülerine göre yüzde 12 daha büyüktür.
 3. Dahili pabuçlu süper radyal ızgaralı tasarım elektrik akımının daha verimli akmasına olanak tanıyarak, daha yüksek marş basma gücü değerleri, daha hızlı şarj ve daha yüksek korozyon direnci elde edilmesini sağlar.
 4. Ekstra ağır plakalar çok soğuk günlerde daha fazla güç rezerve edilmesini güvence altına alır.
 5. Mikro gözenekli zarf separatörler pozitif yüklü materyalin negatif plakaya temas etmesini önleyerek kısa devreleri engeller. Ayrıca, kısa devreye yol açabilecek korozyonu ve separatörlerin yanlış hizalanmasını önler.
 6. Epoksi ankrajlı plakalar StrongBox aküleri, eriyikle ankrajlanmış plakalara sahip akülere göre daha güçlü kılar. Ticari akülerde görülen arızaların ana nedeni olan sarsıntı da azaltılır.

Uygulamalar

Tarım ve hayvancılık çiftliklerinde ve inşaat sahalarında kullanılan her tip ve marka ağır hizmet ve hafif hizmet tipi ekipman; ve genel hizmet ve çim ve bahçe ekipmanları, elektrikli araçlar, sportif arazi araçları ve ATV tipi araçlar.

StrongBox ST

StrongBox ST Aküler
Normal John Deere StrongBox akülerin aynı üstün özelliklerine ek olarak, StrongBox ST aküler Silver Tech alaşımlı ızgaraya sahiptir – yüksek ısıdaki çalışma koşullarında akünün ömrünü uzatmak için tasarlanmıştır.

Kaliteli tasarım özellikleri:

 • Silver Tech alaşım yapı korozyona dayanıklıdır ve yüksek ısı koşullarında daha uzun servis ömrü sağlar.
 • Verimli radyal desen, daha hızlı yüksek gerilimli marş sağlar.
 • Tam çevreli çerçeve rayları dayanıklılığı artırır ve daha uzun servis ömrü sağlar.
 • İç ızgara kablo çapı artırılmış pozitif dökme ızgara tasarımı korozyon direncini ve dayanıklılığı artırır.
 • Küçük ızgara pencereleri aktif maddelerin daha iyi tutulmasını sağlar.
 • Büyük pabuç genişliği ve yüksekliği, dayanıklılığı artırır ve daha uzun hizmet ömrü sağlar.
 • Bakım gerektirmez — normal hizmet ömrü boyunca su eklenmesi gerekmez.

Uygulamalar
Tarım ve hayvancılık çiftliklerinde ve inşaat sahalarında kullanılan her tip ve marka ağır hizmet ve hafif hizmet tipi ekipman; ve genel hizmet ve çim ve bahçe ekipmanları, elektrikli araçlar, otomotiv araçları, sportif arazi araçları, botlar, motosikletler ve ATV tipi araçlar

 

StrongBox Wet

StrongBox Wet Aküler
Diğer StrongBox aküler gibi John Deere StrongBox Wet aküler de tüm John Deere Kalite Standartlarını karşılar. John Deere ekipmanlarının gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmışlardır.

Kaliteli tasarım özellikleri:

 • Tamamen etkinleştirilmiş, satışa hazır
 • Daha iyi döngü stabilitesi
 • Çok düşük su tüketimi
 • Çok düşük kendiliğinden deşarj hızı
 • Alaşım: PbCaSn (kurşun/kalsiyum/kalay

Uygulamalar
Tarım ve hayvancılık çiftliklerinde ve inşaat sahalarında kullanılan her tip ve marka ağır hizmet ve hafif hizmet tipi ekipman; ve genel hizmet ve çim ve bahçe ekipmanları, elektrikli araçlar, sportif arazi araçları ve ATV tipi araçlar. StrongBox Wett aküleri, akü ömrünü, güvenliğini ve marş gücünü net biçimde daha iyi hale getiren bir ızgara teknolojisiyle donatılmıştır

Teknoloji avantajları:

 • Optimize edilmiş sarsıntı koruması
 • İyileştirilmiş enerji aktarımı

1 – Teknolojinin kendisi
Stabil ve eksiksiz ızgara çerçevesi ızgara büyümesini en düşük seviyeye indirir ve
kısa devreleri önler.

Faydaları: Hizmet ömründe net bir artış.

2 – Izgara tasarımı
Maksimum akım akışı için yapılandırılmış ızgara tasarımı, daha hızlı tekrar şarj alma ve optimum iletkenlik sağlar. Tasarım, elektrik akımının en fazla olduğu yerde daha fazla kurşun olmasını sağlar.

Faydaları: Sürekli olarak daha yüksek başlatma gücü

3 – Izgara yapısı
Sürekli ve yüksek hassasiyetli dövme prosesiyle gerçekleştirilen ızgara üretimi, sağlam yapı elde edilmesini ve aktif kütle hamurunun mükemmel biçimde yapışmasını güvence altına alır.

Faydaları: Yüksek kaliteli, stabil ızgara yapısı, sürekli olarak daha yüksek başlatma gücü ve minimum korozyon

StrongBox MowPro

StrongBox MowPro Aküler
Her türlü çim ve bahçe ekipmanı için.

StrongBox MowPro, birinci sınıf ağır hizmet akü serimizin bir başka başarılı üyesidir. Çim ve bahçe ekipmanı için güvenilir başlatma performansı sağlamak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır.

Normal StrongBox akünün sunmuş olduğu sağlam özellikleri ve katma değer yaratan avantajları sunar — ankrajlı plakalar, yüzde 25 daha geniş hücreler arası konektör boyutu, büyük çaplı ızgaralar, ekstra ağır plakalar ve daha fazlası.

John Deere Performans Akü

Performance Aküleri

John Deere Performance Akü StrongBox aküleri içeren seçkin ürün grubuna ekonomik bir alternatif. Endüstri gereksinimlerini karşılayacak veya aşacak şekilde üretilen bu seri, StrongBox akünün özel teknolojisini ve orijinal ekipman tasarımını gerektirmeyen uygulamalar için idealdir.

Kaliteli Tasarım Özellikleri:

 • Muhafaza ve kapak yüksek dayanıklılığa sahip Polipropilenden üretilir.
 • Takviyeli bağlantılar sarsıntılara karşı koruma sağlar.
 • Zarf separatörler kısa devreleri engeller ve korozyonu önler.
 • Güvenilir Performans
 • Her mevsimde yüksek başlatma gücü
 • Optimum enerji depolama & uzun ömürlü dayanım

Uygulamalar

Tarımsal, ticari, otomotiv, kamyonetler, sportif araçlar, çim ve bahçe ekipmanları, çok amaçlı araçlar, golf arabası, elektrikli araçlar ve deniz araçları.

Akü Aksesuarları

Zengin ürün çeşitliliği sunan John Deere akü aksesuarları şunları içermektedir:

 • bağlantı maşaları
 • konektörler
 • akü kutup başları
 • halka pabuçlar
 • topraklama kabloları
 • Akü izolasyon şalterleri:
  pahalı ekipmanları kolayca ve uygun maliyetle immobilize etmek için ideal

…ihtiyacınız olan her şey.

Akü takviye kablosu:

400 A – ağır hizmet tipi 600 A arası seçenekler mevcut

Akü bakımı şarj cihazı:

Akünüzün’ ömrünü korumak ve uzatmak için, tam otomatik bakım şarj cihazlarından oluşan seçkin ürün grubu şunları içermektedir:

- 0,8 A – 90 A nominal değer aralığında çeşitli bakım şarj cihazı modelleri

- Akü durum göstergesi

John Deere mağazanızda, tüm akü ve aksesuarlarının hepsini bir arada bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için buraya tıklayarak eksiksiz aksesuar kataloğuna göz atın.

Daha Fazla Bilgi Edinmek İçin Burayı Tıklayın