Expert Check 7+

Expert Check

John Deere'ınız çok yaşasın. Expert Check rezervasyonunuzu yapın!

John Deere traktörünüz yedi yaşından büyükse bu inceleme hizmeti sizin için mükemmel olacaktır. Expert Check 7+, traktörünüzün durumunu özetleyen ayrıntılı bir rapor oluşturur. John Deere Orijinal, Yeniden İmalat veya Alternatif parçalarını kullanarak olası sorunların giderilmesi ve tamirler için size özel tavsiyeler alacaksınız. Böylece traktörünüzün performansını yüksek, işletme maliyetlerini düşük tutabilirsiniz.

Bayi bul

 • Makine çalışma süresi

  Makine çalışma süresi

 • Düşük çalışma maliyeti

  Düşük çalışma maliyeti

 • Optimum güvenlik

  Optimum güvenlik

 • Daha fazla konfor

  Daha fazla konfor

 • Biçerdöverler

  Biçerdöveriniz birkaç yıldır sorun çıkarmadan çalışıyor mu? Gelecek sezonlarda da aynı şekilde kalmasını sağlamak için Expert Check 7+'yı yıllık bakımınızın temel taşı haline getirin.

  Biçerdöverler
 • Silaj Makineleri

  Her ekin biçme sezonu silaj makineniz için zorlu geçer. Fakat o pes etmeden devam eder. Expert Check 7+ yapın ve bir sonraki sezonda kusursuz performans göstermesini bekleyin.

  Silaj Makineleri
 • Balya makineleri

  Balya makineniz sizinle birlikte zorlu ve zahmetli birkaç sezon geçirdi. Uzun yıllar boyunca güçlü bir performans sergilemesi için her yıl Expert Check 7+ yapın.

 • İlaçlama Makineleri

  İlaçlama makineniz karmaşık bir yapıya sahiptir. Expert Check 7+, daha eski bir modelin bile NSTS, SKL ve JKI gibi ulusal yönetmeliklere uyması için mükemmel çalışır durumda tutabilmenizi sağlar.

  İlaçlama Makineleri
her şey dahil paketler

İhtiyacınız olan her şey, tek fiyatla

Her Şey Dahil Paketlerimizin fiyatları cebinizi korur.. Expert Check'in sonuçlarını öğrendiğiniz zaman ne yapmamız gerektiğine siz karar vereceksiniz Sabit fiyatımıza tüm parçalar ve işçilik dahildir.

Sertifikalı Kalite

Sertifikalı Kalite

John Deere alternatifleri, birincil ekipmanlarınız kadar yoğun şekilde kullanılmayan makineleriniz için en doğru parça tercihleridir. Rekabete uygun şekilde ücretlendirilen parçalar ayrıca, her zaman diğer üreticilerin parçalarından daha iyi uymalarını sağlayan bir John Deere sertifikasyon sürecinden geçer.

Dijital Haber Servisi Kaydı

Bir bültenden fazlası - Dijital Haber Servisi Kaydı

Yeni blog yazıları, haberler, özel etkinlikler ve size özel tekliflerden haberdar olmak için dijital haber servisimize kaydolun!

Kaydolun!

İlgili konular

6M-ec

Expert Check

Makineniz henüz yedi yıllık değil mi? Expert Check hizmetine buradan ulaşın.

click-and-collect

Click & Collect

Parça siparişi hiç bu kadar kolay olmamıştı! İhtiyacınız olan tüm parçalar size bir tık kadar yakın.