John Deere Expert Check 7+

Expert Check

Expert Check 7+ – John Deere makinenizin ömrünü uzatın

Eski veya ikincil makineler de en iyi şekilde muhafaza edilmeyi hak eder. Expert Check 7+, söz konusu makineleri en iyi şekilde muhafaza etmenin maliyet açısından etkin bir yoludur. Özel olarak tasarlanmış ve test edilmiş hizmetler ile bütçe dostu çözümler, daha fazla makine çalışma süresi, konfor ve güvenlik sağlar.

machinery-img

Güvendiğiniz Makineleri Çalışır Durumda Tutun

Makinelerimiz uzun süre dayanacak şekilde üretildi; 7 yaşından büyük makineler için özel olarak tasarlanan bu hizmeti işte bu nedenle sunuyoruz. Muayeneler, güvenilir iş aracınızın durumunu raporlar ve hem maliyet aralığınıza hem de kullanımınıza göre birden fazla parça çözümü sunar. Sorunları ortaya çıkmadan önce çözmek en doğru yöntemdir. Performansı yüksek, maliyetleri düşük tutmanın akılcı bir yolu. Expert Check 7+, traktörlerde, biçerdöverlerde, kendi yürür hasat makinelerinde, ilaçlama makinelerinde ve balya makinelerinde kullanılabilir.

expert-check-7+-machinery

Tüm Makineler için Expert Check 7+

İster traktör ister biçerdöver isterse ilaçlama makinesi olsun, John Deere makineniz 7 yaşından büyükse Expert Check 7+ sizin için doğru seçimdir. Uzmanlarımız tarafından size sağlanan sonuçlara bakarak hangi bakımın yapılmasını istediğinize hızlı ve kolay bir şekilde karar verin. Bu sayede makineniz eskise de en iyi performansını göstermeye devam edecektir.

manufacturing-area

Expert Check Tıpkı Yenisi Gibi

Makineniz hâlâ görece yeni ya da 7 yaşından küçük mü? Bu durumda bile zamanında yapılan bir kontrol büyük miktarda para tasarruf etmenizi sağlayabilir. Sıkı bir çalışma sezonundan sonra birincil makinenizin bir sonraki sezona hazır olması için kontrolden geçirilmesi gerekir. Uzmanlarımız her parçanın yenisi gibi sorunsuz biçimde çalışmaya hazır olduğundan emin olmak için testler yapar. Fabrikada kanıtlanmış bir muayene listesi, güvenlik ve makine çalışma süresi açısından kritik önem taşıyan her şeyi kapsar. Genel Expert Check hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki düğmeye tıklamanız yeterlidir.

Avantajlarınız

teknisyen

Makine çalışma süresi

Kapsamlı teknik muayenemiz, makinenizin ihtiyaç duyduğunuzda hazır olmasını sağlar.

çalışan

Daha düşük işletim maliyeti

Expert Check 7+ ve büyük makine popülasyonumuz sayesinde parça değiştirmeye yönelik Orijinal Parçalar, John Deere Alternatifleri ve Yeniden İmalat gibi birden fazla çözümden yararlanabiliyoruz. Bu sayede parça fiyatlarında %40'a varan önemli bir maliyet düşüşü elde ediyor ve önleyici muayenenin beraberinde getirdiği büyük avantajdan faydalanıyoruz. Dolaylı risklerde büyük azalma!

optimal-safety

Optimum güvenlik

Teknisyenlerimiz, John Deere makinelerinin muayenesi ve bakımı konusunda kapsamlı eğitimlerden geçmiştir ve uzun yıllara dayalı deneyime sahiptir. Güvenliğiniz açısından tehlike oluşturabilecek her şeyi tespit edeceklerdir.

more-comfort

Daha fazla konfor

Uzun çalışma günleriniz boyunca size optimum konfor sunmak için kabin süspansiyonu, akümülatör, klima, koltuk süspansiyonu ve ayarını kontrol edeceğiz!

Bütçe Dostu Parçalar

motor

Yeniden İmalat

John Deere’ın yeniden üretilen (YENİDEN İMALAT) parçaları sürdürülebilir seçimdir: Aynı kaliteyi daha düşük fiyata alın. 

parts

Alternatif Parçalar

Ana ekipmanınızdan daha az kullanmanızın olası olduğu makineleri çalışır durumda tutmak için John Deere tarafından onaylanan bütçe dostu alternatif. Akıllıca tasarruf edin.

Ek Kaynaklar

Connected Support™

İşletmenizi başarıya ulaştırın. Connected Support, potansiyel sorunları algılar ve hatta bu sorunları gerçek zamanlı arıza tanılama yoluyla çözmesi amacıyla satıcınızı uyarabilir. Ekipmanınızı çalışır durumda tutmanıza yardımcı oluyoruz.

Daha fazla bilgi

John Deere Finansal Çözümleri

Müşterilerimizle oldukça uzun bir süredir birlikte çalıştığımız için sadece onların işletmelerini tanımakla kalmıyor, finansman konusundaki kendilerine özgü gereklilikleri de anlıyoruz. Bir makineyi satın almak veya uzun ya da kısa süreli kiralamak söz konusu olduğunda mutlaka size uygun bir çözümümüz vardır.

 

Stellar Support

Size en son yazılımları, kılavuzları ve eğitimleri sunan hassas tarım destek portalınız. İşletmenizi büyütmek ve gelişmelerden haberdar olmak için ihtiyacınız olan her şeyi burada bulabilirsiniz.