Expert Check

Expert Check – Performansı Artırma

Daha uzun makine çalışma süresi, maksimum performans ve tüm makine tipleri için daha düşük maliyet. John Deere Expert Check sayesinde makinelerinizin gelecek sezona hazır olduğundan emin olabilirsiniz.

Tamirlerden Kaçının

Tamirlerden Kaçının

Zamanında yapılan bir kontrol para tasarrufu sağlayabilir. Zorlu bir çalışma sezonunun ardından makinenizin bir sonraki dönemehazır olması için ihtiyaç duyduğu ilgiyi alması şart. Uzmanlarımız her parçanın hazır ve sorunsuz olduğundan emin olmak için gerekli testleri yürütür. Fabrika tarafından onaylanan bir denetim listesi, güvenlik ve makine çalışma süresi açısından kritik olan her şeyi kapsar.

Expert check7+

Expert Check 7+

Makinelerimiz uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır: Ana filonuzda bulunmayan makineler için tasarlanmış bu özel hizmeti sunmamızın nedeni işte budur. Denetimler, güvenilir makinelerinizin durumunu bildirirken kullanımınıza ve fiyat aralığınıza göre birbirinden farklı parça çözümleri sunar. Sorunların ortaya çıkmadan çözülmesi önceliğimizdir. Performansı yüksek, maliyetleri ise düşük tutmanın akıllı bir yolu. Bu, makinenizin ikinci el değerini de en üst düzeye çıkarır.

Tüm makine tipleri için Expert Check

Tüm makine tipleri için Expert Check

Expert Check, başta traktörler, biçerdöverler, balya makineleri, ilaçlama makineleri, çim ekipmanları ve Kendi Yürür Sılaj Makineleri olmak üzere 30'dan fazla Deere makine modeli için mevcuttur. Makineleriniz ne kadar süredir kullanılıyorsa kullanılsın, maksimum makine çalışma süresi ve performansın yanı sıra düşük maliyetlere ulaştığınızdan emin olun!

makine çalışma süresi

Makine çalışma süresi

Makine duruş süresini %90'a kadar düşürerek makinenizin çalışma süresini en üst düzeye çıkarın. Makinelerinizin sorunsuz bir biçimde çalışması için bize güvenebilirsiniz, böylece siz de en önemli şeye, yani işinize odaklanabilirsiniz.

İşletim maliyeti

İşletim maliyeti

Uzman teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilen önleyici incelemeler sayesinde etkileşimli hasarların önüne geçebilir ve işletme maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Herhangi bir sorun olup olmadığına bakmak için kullanılmış John Deere traktörünüzü dikkatle inceleyeceklerdir.

Konfor

Konfor

En zorlu çalışma ortamlarında bile sorunsuz ve konforlu bir sürüş için kabin ve ön dingil süspansiyon sisteminizin kullanıcı dostu kontrolü sayesinde maksimum konforun keyfini sürün.

Makine Duruş Süresinden Kaçının

Makine Duruş Süresinden Kaçının

İşlenmesi gereken ekinler olduğunda makine duruş süresi için zaman yoktur. John Deere teknisyenleri düzenli olarak eğitimlere katılır ve makinenizin durumunu ve ihtiyaçlarını analiz etmenize yardımcı olan fabrika araçlarına, analizlere ve yazılımlara erişebilir. Bu da makine duruş süresini %90'a kadar düşürebilir.

Mükemmel Sonuçlar

Mükemmel Sonuçlar

Mümkün olan en iyi iş sonuçlarını elde etmek söz konusu olduğunda sezonluk ekipmanınızdan en iyi şekilde yararlanmak çok önemlidir: Buna Kendi-Yürür Silaj Makinelerinde optimum kesme kalitesi, harmanlama performansı, biçerdöverinizde ayırma, silindirilik balya makinenizde balya kalitesi ve düzeni de dahildir.

Daha Düşük İşletim Maliyeti

Daha Düşük İşletim Maliyeti

Gevşek bir gergi, hem kayışı hem de tahrik kasnağını olumsuz etkileyerek tamir ihtiyacını artırabilir. En iyi seçenek, bu zincirleme reaksiyonu mümkün olan en kısa sürede durdurmak ve John Deere'ın Expert Check'i ile makine duruş süresini önlemektir.

makine çalışma süresi

Makine çalışma süresi

Makine duruş süresini %90'a kadar düşürerek çim ekipmanınızın çalışma süresini en üst düzeye çıkarın. Makinelerinizin sorunsuz bir biçimde çalışması için bize güvenebilirsiniz, böylece siz de en önemli şeye, yani işinize odaklanabilirsiniz.

Güvenlik

Güvenlik

Çalışanlarınızın ve sizin güvenliğinizin son derece önemli olduğunu söylemeye gerek yok. Aydınlatma, koltuk ve emniyet kemeri, koruma kalkanı, frenler, yükleyiciler, tekerlek vidaları ve daha birçok güvenlik sorununu kontrol etmek için John Deere Expert Check'i kullanarak güvende olduğunuzdan emin olun.

Performans

Performans

En değerli sermayeniz çimleriniz değil mi? Bu nedenle özenle ele alınmayı hak ediyor. Çim ekipmanınızın John Deere Expert Check onaylı kesme yeteneği, onu diğerlerinden ayıran en önemli şeydir.

Expert Check tüm hasat makinelerimiz için geçerlidir. Bu kapsamlı denetimler sezona iyi hazırlandığımıza emin olmamıza yardımcı oluyor.

Andreas Bollwerk
Andreas Bollwerk
Lohnunternehmen Bollwerk GmbH

Ek Kaynaklar

Connected Support™

İşletmenizi başarıya ulaştırın. Connected Support, potansiyel sorunları algılar ve hatta bu sorunları gerçek zamanlı arıza tanılama yoluyla çözmesi amacıyla satıcınızı uyarabilir. Ekipmanınızı çalışır durumda tutmanıza yardımcı oluyoruz.

Daha fazla bilgi

John Deere Finansal Çözümleri

Müşterilerimizle oldukça uzun bir süredir birlikte çalıştığımız için sadece onların işletmelerini tanımakla kalmıyor, finansman konusundaki kendilerine özgü gereklilikleri de anlıyoruz. Bir makineyi satın almak veya uzun ya da kısa süreli kiralamak söz konusu olduğunda mutlaka size uygun bir çözümümüz vardır.

 

Stellar Support

Size en son yazılımları, kılavuzları ve eğitimleri sunan hassas tarım destek portalınız. İşletmenizi büyütmek ve gelişmelerden haberdar olmak için ihtiyacınız olan her şeyi burada bulabilirsiniz.