6R 150Traktör

 • 165 hp (121 kW) maks güç (ECE-R120) + 12 hp (9 kW) Akıllı Güç Yönetimi
 • 4 silindirli 4.5 l motor
 • 6,5 t ve 2,58 m dingil mesafesi
 • 2 panoramik kapısı veya sol tarafta B-direği olan XXL ComfortView™ kabin (3,33m³) ve 71 d(B) G5/G5PLUS   Ekran
 • Şanzıman Seçeneği: AutoPowr
Yazdır
PLACEHOLDER ALT TEXT

6R Serisi: Akıllı tasarıma geçin, Daha fazlasını yapın.

6R Küçük Şasili Traktörler: Kompakt, Hafif ve Güçlü

Kuvvetli hidrolik sistemi, yüksek kaldırma kapasitesi ve büyük lastikleri ile yüksek manevra kabiliyeti ve beygir gücüne sahip bu 4 silindirli traktörün çok yönlülüğünü deneyimleyin.

Akıllı tasarıma geçin, Daha fazlasını yapın

Bu benzersiz, güçlü 4 silindirli kompakt traktörün çok yönlülüğünü deneyimleyin.
Önemli noktaları ve verimliliği artıran özellikleri öğrenin

 • Yakıt verimli performans

  Son testlerle onaylandığı gibi, birinci sınıf AutoPowr™ şanzımanımızın üstün kullanım kolaylığı, son derece yüksek çalışma konforu ve yakıt verimliliği için 6R 150'nin gücünü ve torkunu tamamlar.

   

  Ne dersiniz? Aşağıdaki slaytlarla ilgili daha fazla ayrıntı! >

   

  Yakıt verimli performans
 • Düşük Dizel Tüketimi Ve Çok İyi Performans¹

  DLG-PowerMix-Test 2.0 (Arazi uygulamaları), yalnızca 274 g/kWh Dizel ve 8 g/kWh DEF ile 6R 150'nin düşük yakıt tüketimini doğruladı.¹

   

  ¹PROFI 02/2023 (www.profi.de)

  Düşük Dizel Tüketimi Ve Çok İyi Performans1
 • Yakıt açısından en verimli¹ 4 Silindir Nakliye sırasında

  DLG-PowerMix-Test 2.0 (Tarla uygulamaları), yalnızca 375 g/kWh Dizel ve 12 g/kWh DEF ile 6R 150'nin düşük yakıt tüketimini doğruladı.¹

   

  ¹PROFI 02/2023 (www.profi.de)

  6R 150: Kanıtlanmış yakıt verimliliği5
 • Otomasyonda Yeni Aşama

  AutoTracTM Dönüş Otomasyonu, AutoTracTM Uygulama Kılavuzu Pasif, AutoPathTM, MachineSync ve Arazi Veri Paylaşımı gibi gelişmiş lisansımızın ek üretkenlik avantajlarından yararlanın.

   

  Aşağıdaki slaytlarda her bir özellik hakkında bilgi edinin >

  Otomasyonda Yeni Aşama
 • AutoPath™

  AutoPath™ bir şeritsel toprak işleme makinesinin veya ekicinin ilk geçişinde toplanan verilere dayalı olarak kılavuz hatları otomatik olarak oluşturur. Kılavuz çizgisi yönetiminizin sorumluluğunu üstlenir, besin yatırımını korur ve her geçişi güvenle ve hassasiyetle yapmanıza yardımcı olur. Dikim, ilaçlama veya hasat için kullandığınız aletin genişliğinden bağımsız olarak AutoPath™, lastiklerin her zaman ekilen sıraları takip etmesini ve mahsulden uzak durmasını sağlar.

  AutoPath™
 • En İyi Çok Yönlü Ürün ve Tartımda 1 Numara¹

  Trekker Magazine’in Şubat 2023'teki en son traktör testinde 6R 150 ve 643R yükleyici kombinasyonu en iyi sonuçları verdi. 6R ve 643R yükleyicinin dinamik tartım sistemimiz, konuma geri dönüş ve yere göre dengeleme geçiş özelliklerine sahip kazanan kombinasyonuyla yeni üretkenlik seviyelerine ulaşın.

   

  ¹ Trekker 02/2023 (www.trekkermagazine.nl)

   

  Bir sonraki slaytta işlev hakkında bilgi edinin >

  En İyi Çok Yönlü Ürün ve Tartımda 1 Numara¹
 • Verimli Doğruluk

  Hareket halindeyken hassasiyetinizi artırın1: Dinamik tartım sistemimiz, kovayı tam olarak istenen ağırlığa kadar doldurmanıza ve adım adım vagon doldurma tarifleri oluşturmanıza olanak tanır.

   

  ¹ Trekker 02/2023 (www.trekkermagazine.nl)

  Verimli Doğruluk
 • Şimdiye kadarki en iyi çalışmanızı ortaya koyun

  ’Çift hareketli, premium süspansiyonlu koltuğunuza oturup etrafınıza bir göz atar atmaz bunu hissedeceksiniz’. Daha iyi, daha hızlı, daha etkili. Ayrıca 3,33 m’lik geniş alanda 71 dB(A) sessizliğinde keyifli ve verimli saatler geçirebilirsiniz³
  cab.

   

  Sonraki slaytlarda daha fazlasını öğrenin >

  Şimdiye kadarki en iyi çalışmanızı ortaya koyun
 • Çift Hareket Koltuğu

  Şimdi gelişmiş süspansiyon ile bu ekstra konforlu koltuk bir seçenek olarak sunulmaktadır. Üst sırtlık bölümü, sürücüler döndükçe dönerek sırt desteği sağlarken arka tarafı daha iyi görebilmenizi sağlar.

  Çift Hareket Koltuğu
 • Görünmez Kapılar

  Panoramik kapılarımız pek görünmez. Bu iyi bir şey. Kapılardan baktığınızda engelsiz manzaranın tadını çıkaracaksınız. Sol yanda B-direği ile bir sürüm de ayrıca mevcuttur.

  Görünmez Kapılar

Daha fazlasını, daha iyisini yapın; hem de daha verimli bir şekilde. 6R Serisi başarmanız için üretildi

John Deere ön yükleyiciler ile gününüzden maksimum verim alın

John Deere ön yükleyiciler ile gününüzden maksimum verim alın

John Deere R Serisi ön yükleyiciler otomatik kilit tasarımlarına sahip olduğu için yükleyici ve ekipmanların "tak çalıştır" düzeyinde kolayca monte edilmesini sağlar. 

Dinamik Tartı

Dinamik Tartı

Hareket halinde hassasiyetinizi artırın: Dinamik tartı sistemimiz, kovayı tam olarak istenen ağırlığa kadar doldurmanıza ve adım adım römork dolum tarifleri oluşturmanıza olanak tanır.

Pozisyona Geri Dönüş

Pozisyona Geri Dönüş

Tekrar gerektiren görevlerde üretkenliğinizi artırın. Pozisyona Geri Dönüş özelliği sayesinde joystick ile hızlı ve rahat geri çağırma için dört adede kadar ekipman konumu kaydedebilirsiniz.

Yere Göre Dengeleme

Yere Göre Dengeleme

Bu ayırıcı özellik bağlı ekipmanı sadece traktöre değil yere de paralel tutar. Balyaları ürün düşürmeden daha hızlı taşıyın ve sürüş rahatlığı yaşayın.

CommandARM: Sezgisel Kontrol

CommandARM: Sezgisel Kontrol

6R Serisi, gelişmiş tarım teknolojisini işletilmesi kolay hale getirir. Her şey elinizin altındadır ve CommandCenter dokunmatik ekran, kısa yollar ve bağlama duyarlı yardım özellikleri sayesinde gezintiyi kolaylaştırır.

Yön değiştiricili yeni elektronik Joystick

Yön değiştiricili yeni elektronik Joystick

Ön yükleyiciyi kullanmak için en ergonomik ve konforlu yöntem. Ayrıca Joystick üzerindeki yeni yön değiştirici, tek bir düğmeye basarak traktörün yönünü değiştirmenizi sağlar. Joystick tamamen yeniden yapılandırılabilme özelliğine sahiptir ve tüm SCV'leri, ön askıyı ve hatta ISOBUS fonksiyonlarını kontrol eder.

Kabin görünümü

DÖNDÜRMEK İÇİN SÜRÜKLEYİN

Dış görünüm

DÖNDÜRMEK İÇİN SÜRÜKLEYİN