6R 150Traktör

  • 165 hp (121 kW) maks güç (ECE-R120) + 12 hp (9 kW) Akıllı Güç Yönetimi
  • 4 silindirli 4.5 l motor
  • 6,5 t ve 2,58 m dingil mesafesi
  • 2 panoramik kapısı veya sol tarafta B-direği olan XXL ComfortView™ kabin (3,33m³) ve 71 d(B) 4. Nesil CommandCenter™ Ekran
  • Şanzıman Seçeneği: AutoPowr
Yazdır

6R Serisi: Akıllı tasarıma geçin, Daha fazlasını yapın.

6R Küçük Şasili Traktörler: Kompakt, Hafif ve Güçlü

Kuvvetli hidrolik sistemi, yüksek kaldırma kapasitesi ve büyük lastikleri ile yüksek manevra kabiliyeti ve beygir gücüne sahip bu 4 silindirli traktörün çok yönlülüğünü deneyimleyin.

John Deere ön yükleyiciler ile gününüzden maksimum verim alın

John Deere ön yükleyiciler ile gününüzden maksimum verim alın

John Deere R Serisi ön yükleyiciler otomatik kilit tasarımlarına sahip olduğu için yükleyici ve ekipmanların "tak çalıştır" düzeyinde kolayca monte edilmesini sağlar. 

Dinamik Tartı

Dinamik Tartı

Hareket halinde hassasiyetinizi artırın: Dinamik tartı sistemimiz, kovayı tam olarak istenen ağırlığa kadar doldurmanıza ve adım adım römork dolum tarifleri oluşturmanıza olanak tanır.

Pozisyona Geri Dönüş

Pozisyona Geri Dönüş

Tekrar gerektiren görevlerde üretkenliğinizi artırın. Pozisyona Geri Dönüş özelliği sayesinde joystick ile hızlı ve rahat geri çağırma için dört adede kadar ekipman konumu kaydedebilirsiniz.

Yere Göre Dengeleme

Yere Göre Dengeleme

Bu ayırıcı özellik bağlı ekipmanı sadece traktöre değil yere de paralel tutar. Balyaları ürün düşürmeden daha hızlı taşıyın ve sürüş rahatlığı yaşayın.

CommandARM: Sezgisel Kontrol

CommandARM: Sezgisel Kontrol

6R Serisi, gelişmiş tarım teknolojisini işletilmesi kolay hale getirir. Her şey elinizin altındadır ve CommandCenter dokunmatik ekran, kısa yollar ve bağlama duyarlı yardım özellikleri sayesinde gezintiyi kolaylaştırır.

Yön değiştiricili yeni elektronik Joystick

Yön değiştiricili yeni elektronik Joystick

Ön yükleyiciyi kullanmak için en ergonomik ve konforlu yöntem. Ayrıca Joystick üzerindeki yeni yön değiştirici, tek bir düğmeye basarak traktörün yönünü değiştirmenizi sağlar. Joystick tamamen yeniden yapılandırılabilme özelliğine sahiptir ve tüm SCV'leri, ön askıyı ve hatta ISOBUS fonksiyonlarını kontrol eder.