8RT 410Traktör

  • 443 hp (326 kW) maks. güç (ECE-R120) + 15 hp (11 kW) IPM
  • 9.0 l motor 6 silindirli
  • 16.2 t ve 2,477 m aks mesafesi
  • Yepyeni görüş mesafesine sahip daha büyük ve daha konforlu CommandView kabin
Yazdır
First in Reliability

Güvenlikte Bir İlk

Yeni John Deere eAutoPowr, 8R/RT/RX 410 traktörler için ilk elektromekanik ayrı yollu IVT olma özelliğini taşıyor. Sonsuz değişken şanzıman, maksimum güvenlik ve dayanıklılık sağlar. Temassız güç elektronikleri ile kademesiz vites değişimi, en zorlu uygulamalarda bile sarsıntısız sürüş için anlık tork üretiyor.

Yeni eAutoPowr modelindeki sıvı soğutmalı ve fırçasız elektrikli motor jeneratörleri hiçbir bakım gerektirmez. Hidrolik modüller elektrikli bileşenlerle değiştirildiği için, aşınır parça sayısı azalmış, tasarım sadeleşmiş ve şanzıman daha uzun ömürlü hale gelmiştir. Elektrikli tahrik bileşenleri ve yeni sensörler, özel diyagnostik test gereksinimini 1/3 oranında, özel alet veya ekipman gerektiren işlemleri de %20 oranında azaltır.

Geliştirme sürecinde uygulanan ve müşteri kullanımına eşdeğer 100.000 saatlik testler, sınıfında en yüksek güvenliği sağlamaktadır.

Elektrik fark yaratır

Elektrik fark yaratır

Yeni eAutoPowr şanzımanı oluşturmak için, AutoPowr şanzımanda kullanılan hidrolik pompası ve motor iki adet elektrikli motor jeneratörü ile değiştirilmiştir. Bir jeneratör doğrudan dizel motora bağlanmıştır ve traktörün hızını hassas şekilde kontrol eden ikinci motor jeneratörüne güç verir. Bir elektrikli ve 4 mekanik dişli, gücün tekerleklere en verimli şekilde aktarılmasını sağlar. Böylelikle AutoPowr™ ile kademesiz, dayanıklı ve güvenli bir şanzıman ve yüksek verimlilik elde edilir. John Deere tarafından tasarlanan en iyi kademesiz şanzıman!

Elektrikle Güç Üretimi

Elektrikle Güç Üretimi

eAutoPowr, opsiyonel bir AEF çıkış soketi üzerinden harici tüketiciler için 100 kW 480 V AC'ye varan değerlerde güç çıkışı sağlar. Bu elektrik gücü, ekipmanlardaki tahrik dingilleri vs. için kullanılabilir. Elektrikli tahrikle çalışan dingiller çekişi belirgin düzeyde artırır, patinajı azaltır ve denge ağırlığını önler. Bu da daha geniş eklenti araçları kullanılarak daha geniş alanda çalışılmasını mümkün kılar, hektar başına maliyeti azaltır ve toprağı daha iyi korur.

Daha azı ile daha çok çekiş

Daha azı ile daha çok çekiş

Joskin ile yaptığımız iş birliği çerçevesinde, 6 tekerleğin 4'ünü çalıştıran ve böylelikle toplam tahrikli tekerlek sayısını 8'e çıkaran elektrikli motora sahip bir gübre tankeri geliştirdik. Römork gübrenin ve tankerin ağırlığını kullanarak ekstra itme gücü oluşturduğu için, artık traktörün tüm yükü çekmesine gerek kalmıyor. Böylelikle büyük yükleri çekmek veya daha dik tepelere tırmanmak için daha hafif bir traktör kullanabilir ve toprağı daha az sıkıştırırken aynı zamanda yakıt tasarrufu elde edersiniz.

PLACEHOLDER ALT TEXT

8RT Serisi. Durdurulamaz

DURDURULAMAZ GÜÇ

2 paletli makineler, düz hat üzerinde yüksek çekiş gücüne, son derece verimli güç transferine ve araziye maksimum uyumluluk özelliklerine sahiptir. Düz arazi, kuru ve yumuşak toprak için tasarlandı.

8R/RT/RX serisi traktörlerin cesur tasarımı, nelere sahip olduğunu gözler önüne seriyor: Durdurulamayan çekiş gücü ve modern çiftçiliği ileriye taşıyan teknoloji.

8r traktör

SÜRÜŞ KONFORU

Oldukça fazla alan, son derece düşük ses, fazlasıyla lüks. Saf detay tutkusu. Daha büyük ve her zamankinden daha konforlu yeni 8R kabine hoş geldiniz.

Kabin İçi Görünümü

DÖNDÜRMEK İÇİN SÜRÜKLEYİN