8R 410Traktör

  • 443 hp (326 kW) maks. güç (ECE-R120) + 15 hp (11 kW) IPM
  • 9.0 l motor 6 silindirli
  • 13.8 t ve 3,050 m aks mesafesi
  • Yepyeni görüş mesafesine sahip daha büyük ve daha konforlu CommandView kabin
Yazdır
First in Reliability

DAHA AZLA DAHA FAZLASI

8R, 8RT ve 8RX traktörlerin 370 ve 410 modellerinde kullanılabilen eAutoPowr™ şanzıman, daha az karmaşık parçalara sahip basit bir tasarıma sahiptir. Maksimum performans, güvenilirlik ve konfor elde etmek için hidro modülleri elektrik bileşenleriyle değiştirdik.

Bakım gerektirmeyen, sıvı soğutmalı, fırçasız elektrikli motor jeneratörlerine sahiptir. Hidro modüller üzerinde elektrikli bileşenlerin kullanılması tasarımı kolaylaştırır, verimliliği artırır, aşınan parçaları azaltır ve şanzıman ömrünü uzatır.

MAKSİMUM PERFORMANS

MAKSİMUM PERFORMANS

eAutoPowr™, 8 Serisi şanzımanlar arasındaki en çok yönlü ve güçlü seçenektir; AutoPowr™ verimliliğini e23™‘ün gücüyle bir araya getirir. Katı hal güç elektroniğiyle sorunsuz vites değiştirme, en zorlu uygulamalarda bile en yumuşak sürüş için anında tork sağlar.

Elektrikli başlatması, hidro modüller üzerinde elektrikli motorlar kullanılması sayesinde daha hızlı, daha yumuşak yön değişimleri ve daha hassas sürüngen hızları sağlayan anında güç ve tork sağlar.

MAKSİMUM KONFOR

MAKSİMUM KONFOR

AutoPowr™ ile aynı CommandPRO™ arayüzüne sahip eAutoPowr™, tüm bilinen CommandPRO konfor özelliklerini ve G5Plus CommandCenter™ ekran üzerinden kolay kurulum sunar. Elektrikli motorları, kabin gürültüsünü hidro modüllere kıyasla %23 azaltır.

ELEKTRİKLE GÜÇ ÜRETİMİ

ELEKTRİKLE GÜÇ ÜRETİMİ

eAutoPowr, harici tüketiciler için opsiyonel bir AEF çıkış soketi üzerinden 100 kW 480 V AC'ye varan değerlerde güç çıkışı sağlar. Bu elektrik gücü, ekipmanlardaki tahrik dingilleri vs. için kullanılabilir. Elektrikli tahrikle çalışan dingiller çekişi belirgin düzeyde artırır, patinajı azaltır ve denge ağırlığını önler. Bu da daha geniş eklenti araçları kullanılarak daha geniş alanda çalışılmasını mümkün kılar, hektar başına maliyeti azaltır ve toprağı daha iyi korur.

Araziden görüşler

“Kabindeki gürültü, kullandığımız mevcut 8R Serisinde olduğundan daha az”
Christian Sommerlund, JSJ-Agro, Danimarka

eAutoPowr™ deneyimini yaşamış profesyoneller çok heyecanlı. Karar vermek için kendiniz bakın.

tavizler

Lastik basıncına ilişkin tavizlerin sonu

Doğru lastik basıncı, traktör performansını optimize etmek ve toprak sağlığını sürdürmek için çok önemlidir. John Deere Merkezi Lastik Şişirme Sistemi (CTIS) bunu, bir düğmeye basma kolaylığıyla kolaylığıyla hızlı bir şekilde ayarlamanızı sağlar: Arazi ve taşıma modu arasındaki kabin & şalterinden hızlı ve kolay bir şekilde şişirin ve söndürün.

PLACEHOLDER ALT TEXT

8R Serisi. Durdurulamaz

DURDURULAMAZ GÜÇ

Tarlada yüksek performans ve yolda keyifli sürüş sunan çok yönlü bir makine arıyorsanız 8R serisi tam size göre. 8R serisi, yüksek çekiş gücü, uygun fiyat ve yüksek performansın kusursuz uyumunu yansıtıyor. 8R/RT/RX serisi traktörlerin cesur tasarımı, nelere sahip olduğunu gözler önüne seriyor: Durdurulamayan çekiş gücü ve modern çiftçiliği ileriye taşıyan teknoloji.

8r traktör

SÜRÜŞ KONFORU

Yapılandırılabilir nitelikte 11 düğmeye sahip yeni CommandPRO kumanda çubuğu sayesinde 8R Serisi traktörlerin gücü çok daha kolay şekilde yönetilebiliyor. Her iş gününü daha konforlu ve üretken hale getirecek en iyi sürücü arayüzü.

Oldukça fazla alan, son derece düşük ses, fazlasıyla lüks. Saf detay tutkusu. Daha büyük ve her zamankinden daha konforlu yeni 8R kabine hoş geldiniz.

8R 410 Traktör

DÖNDÜRMEK İÇİN SÜRÜKLEYİN

Kabin İçi Görünümü

DÖNDÜRMEK İÇİN SÜRÜKLEYİN