8R 280Traktör

 • 308 hp (227 kW) maks. güç (ECE-R120) + 18 hp (13 kW) IPM
 • 9.0 l motor 6 silindirli
 • 13.8 t ve 3,050 m aks mesafesi
 • Yepyeni görüş mesafesine sahip daha büyük ve daha konforlu CommandView kabin; yeniden yapılandırılabilir 11 tuşlu New CommandPRO kumanda kolu
  Yazdır
  tavizler

  Lastik basıncına ilişkin tavizlerin sonu

  Doğru lastik basıncı, traktör performansını optimize etmek ve toprak sağlığını sürdürmek için çok önemlidir. John Deere Merkezi Lastik Şişirme Sistemi (CTIS) bunu, bir düğmeye basma kolaylığıyla kolaylığıyla hızlı bir şekilde ayarlamanızı sağlar: Arazi ve taşıma modu arasındaki kabin & şalterinden hızlı ve kolay bir şekilde şişirin ve söndürün.

  PLACEHOLDER ALT TEXT

  8R Serisi. Durdurulamaz

  DURDURULAMAZ GÜÇ

  Tarlada yüksek performans ve yolda keyifli sürüş sunan çok yönlü bir makine arıyorsanız 8R serisi tam size göre. 8R serisi, yüksek çekiş gücü, uygun fiyat ve yüksek performansın kusursuz uyumunu yansıtıyor.

  8R/RT/RX serisi traktörlerin cesur tasarımı, nelere sahip olduğunu gözler önüne seriyor: Durdurulamayan çekiş gücü ve modern çiftçiliği ileriye taşıyan teknoloji.

  8r traktör

  SÜRÜŞ KONFORU

  Yapılandırılabilir nitelikte 11 düğmeye sahip yeni CommandPRO kumanda çubuğu sayesinde 8R Serisi traktörlerin gücü çok daha kolay şekilde yönetilebiliyor. Her iş gününü daha konforlu ve üretken hale getirecek en iyi sürücü arayüzü.

  Oldukça fazla alan, son derece düşük ses, fazlasıyla lüks. Saf detay tutkusu. Daha büyük ve her zamankinden daha konforlu yeni 8R kabine hoş geldiniz.

  8R 280 Traktör

  DÖNDÜRMEK İÇİN SÜRÜKLEYİN

  Kabin İçi Görünümü

  DÖNDÜRMEK İÇİN SÜRÜKLEYİN