8 Serisi Traktörler

İleriye dönük tarım: Takdirle karşılanan 8 Serisi, modern tarımın sürdürülebilir geleceğini şekillendiren sizin gibi ileri görüşlü çiftçilere hizmet etmek için sahip olduğu güçlü mirasa sadık kalmaktadır. 8 Serimizde toprağı koruyan John Deere 8RX paletli traktör vardır ve ödüllü eAutoPowr™ şanzıman gibi yüksek teknoloji iyileştirmelerine sahiptir.

8R Traktörler

Tarlada yüksek performans ve yolda keyifli sürüş sunan çok yönlü bir makine arıyorsanız tam size göre. 8R serisi, yüksek çekiş gücü, uygun fiyat ve çok yönlü performansın kusursuz uyumunu yansıtıyor.

 

8RT Traktörler

8RT Traktörler

2 paletli makineler, düz hat üzerinde yüksek çekiş gücüne, son derece verimli güç transferine ve yüzme özelliğine sahiptir. Düz arazi, kuru ve gevşek zemin için tasarlandı.

8RX Traktörler

8RX Traktörler

Toprağı asgari düzeyde sıkıştırmak önceliklerinizden biriyse, sizin için tek çözüm 8RX'tir. 4,57 m² zemin teması alanı sektörde lider konumdadır ve az veya hiç tümsek yaratmaz. 8RX, zorlu yamaçlara sahip arazi ve tüm toprak tipleri için idealdir ve maksimum çalışma pencerelerini kolaylaştırır.

Araziden görüşler

“Kabindeki gürültü, kullandığımız mevcut 8R Serisinde olduğundan daha az”
Christian Sommerlund, JSJ-Agro, Danimarka

eAutoPowr™ deneyimini yaşamış profesyoneller çok heyecanlı. Karar vermek için kendiniz bakın.

tavizler

Lastik basıncına ilişkin tavizlerin sonu

Doğru lastik basıncı, traktör performansını optimize etmek ve toprak sağlığını sürdürmek için çok önemlidir. John Deere Merkezi Lastik Şişirme Sistemi (CTIS) bunu, bir düğmeye basma kolaylığıyla kolaylığıyla hızlı bir şekilde ayarlamanızı sağlar: Arazi ve taşıma modu arasındaki kabin & şalterinden hızlı ve kolay bir şekilde şişirin ve söndürün.

      

Sizi bekleyen üstün 8 Serisi deneyimini oluşturan bazı özelliklere gelin ayrı ayrı bakalım.

Kabin Konforu

Kabin Konforu

Kabine girdiğiniz zamanki kadar enerjik olarak kabinden çıkmak ister miydiniz? Bu nasıl olabiliyor? İşte böyle: ActiveSeat™ II, proaktif titreşim sönümleme, masaj işlevleri, elektronik kumandalar, 65° koltuk döndürme, üç nokta ayak dayanağı, 6.1 ses sistemi, entegre buzdolabı… ve daha neler neler.

G5Plus CommandCenter

G5Plus CommandCenter

Yeni G5Plus ekran, şimdiye kadarki en büyük ekranımız: Bilgileriniz için daha fazla alan. Daha kısa başlatma süreleri için daha hızlı bir işlemci. Ayrıca hepsi göz alıcı yüksek çözünürlükte.

Gerçek Güç

Gerçek Güç

Traktör kaputu üzerindeki etiket yalnızca motorun nominal gücünü gösterir. Ancak motorlarımız %40'a kadar tork artışı ve – “maksimum güç” etrafında %10 civarında etkileyici bir güç artışı sağlar ve bu güç her koşulda daima kullanılabilir.

Akıllı Şanzıman Seçenekleri

Akıllı Şanzıman Seçenekleri

Tekerlekli modellerde 16 vitesli PowerShift™ şanzıman, sağlam ve tamamen mekanik e23™ şanzıman, kademesiz hızlanan, kavramasız AutoPowr™ ile ödüllü kademesiz elektrikli eAutoPowr™ şanzımanımız arasından tercihinizi yapın.

1-Click-Go-AutoSetup: Kurulum Süresini %50'ye kadar azaltın

1-Click-Go-AutoSetup: Kurulum Süresini %50'ye kadar azaltın

Not karalamaktan ve ekranlara tıklayarak zaman kaybetmekten sıkıldınız mı? 1-Click-Go-AutoSetup sayesinde tarla içi kurulum süresini %50'ye kadar azaltın: Operation Center'da önceden planlanmış iş görevleri, makine tarlaya girdiğinde otomatik olarak 4. Nesil Ekranda görünür. Sürücünün yapması gereken tek şey ayrıntıları tek bir tıkla onaylamaktır; artık başlamaya* hazırsınız.

Hassas Tarım: Daha İyi Tarım

Hassas Tarım: Daha İyi Tarım

CommandCenter Premium Aktivasyon özellikleri AutoTrac ™ Dönüş Otomasyonu, AutoTrac™ Pasif Ekipman Kılavuzluğu, John Deere Machine Sync ve arazi veri paylaşımı ile elde edebileceğiniz verimlilik ve maliyet kazançları, başka bir yolla elde edemeyeceğiniz kârlılık ve sürdürülebilirlik artışlarına yol açacaktır.

Dikkat: Güçlü Tercihler

Yerel koşullarınıza ve münferit tarım uygulamalarınıza uygun üç konsept ile – tam kapsamlı 8R'den 8RT düz hatta çekme amaçlı güç merkezine ve toprağı koruyan 8RX'e kadar – ileriye dönük çiftçiliğin nasıl göründüğüne bakın.

eAutoPowr™ Şanzıman

Kademesiz ve elektrikli: Ödüllü eAutoPowr™ şanzımanımız ilk elektromekanik ayrık yollu sonsuz değişken şanzımandır (IVT) ve benzeri görülmemiş verimlilik, konfor ve dayanıklılık sağlar.

8 serisi Brouchur

Hikayenin tamamını okuyun

8 Serisini bu kadar muhteşem yapan nedir, ayrıntılarıyla öğrenin – 8 Serisi ürün broşürüne göz atın.

İlgili Konular

*Makine 4. Nesil CommandCenter ™ veya Evrensel Ekran (minimum SU20-3 Yazılımı), StarFire™ 3000/6000/7000 alıcı ile donatılmış, JDLink™ Connect aktif aboneliğine ve bir John Deere Operations Center hesabına sahip olmalıdır. Halihazırda bir MTG 4G bulunmuyorsa sonradan takılması gereklidir.