7R 330Traktör

 • 363 hp (267 kW) maks. güç (ECE-R120) + 10 hp (7 kW) IPM
 • 9.0 l motor 6 silindirli
 • 11.4 t ve 2,925 m aks mesafesi
 • AktifKoltuk II, Dokunmatik Ekran, Radyo ve Yeni CommandPRO Joystick Donanımlı Yeni CommandView Kabin
 • Yeni Hassas Tarım Çözümleri
  Yazdır
  Reaktif Dümenleme

  Reaktif Dümenleme, zevkli bir sürüş.

  Artık tüm 7 Serisi Traktörler için kullanılabilen yeni premium otomotiv stili dümenleme seçeneğiyle tanışın: Reaktif Dümenleme. Bir köşeyi döndüğünüzde direksiyon simidi otomatik olarak yeniden ortalanır ve yolda düz şekilde gitmenizi sağlar. Karayollarında son derece rahat ve hassas şerit korumanın tadını çıkarın, ayrıca yoldaki kavislere girişlerde ve çıkışlarda, döner kavşaklardan çıkarken veya T kavşaklara girerken zahmetsiz dümenlemeyi deneyimleyin.

  PLACEHOLDER ALT TEXT

  Daha Fazla Seçenek

  Daha fazla yüzdürme ve çekiş özellikleri elde etmek amacıyla 7R için daha geniş ve daha uzun ön ve arka lastik seçenekleriyle çalıştırın. Artan dümenleme kapasitesi, ön ekipmanların ve yeni 710 mm ön lastiklerin kolaylıkla idare edilmesini sağlayacaktır. Toprağınızdan en iyi şekilde yararlanın ve doğru toprak işlemeyle tarlanızı en yüksek randımanlara hazırlayın.

  SÜRÜŞ KONFORU

  ActiveSeat II, sizi dikey hareketlerden %90'a varan oranlarda koruyan hızlı tepkili elektrikli süspansiyon teknolojisini kullanır. En zorlu koşullarda üstün sürüş kalitesinin tadını çıkarın.

  Apple CarPlay ve Android auto içeren 6.5“ ekranlı gelişmiş dijital Dokunmatik Ekranlı Radyo size çok sayıda eğlence seçeneği sunar, ve uygulamalar arasında geçiş yapmanıza imkan veren dokunmatik ekranıyla kolaylıkla erişilebilir.

  7 Serisi

  DÖNDÜRMEK İÇİN SÜRÜKLEYİN

  Kabin İçi Görünümü

  7-series-tractor