7R 330Traktör

 • 363 hp (267 kW) maks. güç (ECE-R120) + 10 hp (7 kW) IPM
 • 9.0 l motor 6 silindirli
 • 11.4 t ve 2,925 m aks mesafesi
 • Aktif Koltuk II, Dokunmatik Ekran, Radyo ve Yeni CommandPRO Joystick Donanımlı Yeni CommandView Kabin
 • Yeni Hassas Tarım Çözümleri
  Yazdır
  Reaktif Dümenleme

  Reaktif Dümenleme, zevkli bir sürüş.

  Artık tüm 7 Serisi Traktörler için kullanılabilen yeni premium otomotiv stili dümenleme seçeneğiyle tanışın: Reaktif Dümenleme. Bir köşeyi döndüğünüzde direksiyon simidi otomatik olarak yeniden ortalanır ve yolda düz şekilde gitmenizi sağlar. Karayollarında son derece rahat ve hassas şerit korumanın tadını çıkarın, ayrıca yoldaki kavislere girişlerde ve çıkışlarda, döner kavşaklardan çıkarken veya T kavşaklara girerken zahmetsiz dümenlemeyi deneyimleyin.

  PLACEHOLDER ALT TEXT

  7R Serisi. Daha Fazla Hareket

  DAHA FAZLA HAREKET

  7R serisi traktörler, hafif tasarımı ve yüksek beygir gücü sayesinde olağanüstü ve benzersiz bir güce sahiptir. Bu çevik traktör, sadece verimi artırmakla kalmaz, aynı zamanda işlerinizi de ileriye taşır.

  Yeni StarFire 6000 Entegre Alıcı, tam sinyal doğruluğunu her zamankinden daha hızlı şekilde oluşturur, fabrikada kalibre edilmiş olarak teslim edilir ve hırsızlık önleyici özelliklerle donatılmıştır.

  SÜRÜŞ KONFORU

  Active Seat II, sizi dikey hareketlerden %90'a varan oranlarda koruyan hızlı tepkili elektrikli süspansiyon teknolojisini kullanır. En zorlu koşullarda üstün sürüş kalitesinin tadını çıkarın.

  Apple CarPlay içeren 6.5“ ekranlı gelişmiş dijital Dokunmatik Ekranlı Radyo size çok sayıda eğlence seçeneği sunar, ve uygulamalar arasında geçiş yapmanıza imkan veren dokunmatik ekranıyla kolaylıkla erişilebilir.

  7R 330 Traktör

  DÖNDÜRMEK İÇİN SÜRÜKLEYİN

  Kabin İçi Görünümü

  DÖNDÜRMEK İÇİN SÜRÜKLEYİN