AutoTrac Donanım Kılavuzu - AktifHassas Tarım Teknolojisi

  • Traktör ve uygulama aynı iz üzerinde tutulur
  • Mükemmel hizalı parkurlar ve bitki aralığı
  • Ekin, sulama borusu veya damlama şeridi hasarı yok
  • Mükemmel derecede düz oluklar ve eşit tohum yatakları

En üst düzey hassasiyet için

En yüksek düzeyde doğruluğun katı bir gereklilik olduğu durumlarda, Aktif Donanım Kılavuzu traktör ve donanımın tamamen aynı rotayı takip etmesini sağlayarak arka arkaya yapılan geçişlerde ürün hasarını ortadan kaldırır. Ayrıca sulama borularına veya kanallara istemeden hasar vermeyi de önler.

Sistem yana kaydırma, çeki demiri aks veya disk yönlendirmesi ile donatılan yönlendirilebilir donanımlarla birlikte çalışır. StarFire 6000 Alıcılar, hem donanıma hem de traktöre takılır ve ikisinin birbiriyle iletişim kurmasını sağlayarak zeminde tam hassaslık sağlar. RTK veya SF3 sinyallerini kullanarak düz, kavisli veya dairesel yolların izlenmesini sağlar. Paylaşımlı Sinyal, iki StarFire 6000 Alıcının ikili alıcı uygulamalarında düzeltici bir sinyalleri paylaşmasına ve daha yüksek sinyal seviyesinin avantajlarından faydalanmasına imkan tanır.

Pulluk Direksiyonu

Pulluk Direksiyonu

Değişken çalışma ayarına sahip pulluklarda iSteer Plough ile tamamen düz oluklar elde edilebilir. iSteer ayrıca eğri hatları olan tarlaları sürmenize de olanak verir.

* Yalnızca belirli ülkelerde kullanılabilir