AutoPathHassas Tarım Teknolojisi

  • Kılavuzluk hatlarını farklı genişlikte ekipmanlara göre, sıraya ekimden sıralı ürün hasadına kadar, tüm sezon boyunca otomatik olarak yönetir
  • Makineler ekili sıralara hiçbir zaman yaklaşmadığı için ekin hasarı azalır
  • Sıraya ekilmiş ve yatmamış ürünler kılavuzluk hattı otomatik oluştuğu için zaman kazandırır
  • Yatık ürünlerden sırayı göremeseniz bile çok hassas bir şeklide sırayı takip etmenizi sağlar
Yazdır
YER TUTUCU METNİ

Nasıl çalışır

Sıralı ürünler için toprak işleme veya ekim sırasında, ekipmana takılı bir StarFire uydu alıcısı her bir ekin sırasının tam yerini kaydeder. Bu veri John Deere Operations Center'da otomatik olarak depolanır ve her bir ekin sırası için yüksek doğrulukta kılavuzluk hatları oluşturmak üzere AutoPath tarafından kullanılır; hatlar sezonun geri kalanında başka operasyonlarda da kullanılabilir. Bu kılavuzluk hatları dış sınırları, iç sınırları, sıra başlarını ve ekin sıralarını kapsar.

John Deere S700 küçük resim

Faydalar

Ekimde, gübrelemede, ilaçlamada veya hasatta farklı genişlikte ekipmanlar kullanıyorsanız, AutoPath gelecekteki tüm operasyonlarda tekerleklerin her zaman ekili sıra aralarını izlemesini sağlayacaktır. Ayrıca sıralı ürünler için toprak işlemenin yanı sıra, maksimum ürün alacak doğrulukta ekim yapabilirsiniz. Makine, hasat yapılırken tabla genişliğine göre otomatik olarak hesaplanan kılavuzluk hatları ile doğru başlangıç noktasına yönlendirilecektir. Makine sıraların yerini tam olarak bildiği için, yatık ekin hasadı da kolay olur.