StarFire 7000 Alıcı ve SinyallerHassas Tarım Teknolojisi

  • Gelişmiş Arazi Telafi Modülü (TCM)
  • Çok sayıda uydu ile çalışma (GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou)
  • SF1: +/- 15 cm hassasiyet
  • SF-RTK: +/- 2,5 cm hassasiyet ve 5 yıl tekrarlanabilirlik
  • RTK: Baz İstasyonu veya Mobil RTK; RTK Extend dahil – 14 gün
Yazdır

Şirketinizi yeni bir boyuta taşıyın

John Deere hassas tarım çözümleri, ister entegre ister evrensel olsun yeni StarFire™ 7000 Alıcı ile başlar. StarFire™ 7000 Alıcı, daha üstün doğruluk, daha hızlı çekme süresi ve 5 yıllık mevsimler arası tekrarlanabilirlik sunar. Böylece daha az donanıma ihtiyaç duyar, gölgelendirici etkilerinden daha hızlı kurtulur ve kılavuz hatlarınızın ve sınırlarınızın her yıl değişmeden kaldığının güvencesini yaşarsınız. Çiftliklere göre doğruluk elde etmek için doğruluk ve tekrarlanabilirlik gittikçe daha önemli hale geldikçe, StarFire™ 7000 size Gelişmiş TCM kalibrasyon özelliği sunar. Daha fazla servis parçası sayesinde yeni StarFire™ Alıcı sürdürülebilir ve ekonomik servis olanağı sunar.

SF7000 R2G034051

Geliştirilmiş SF1 Sinyali

SF7000™ ile giriş düzeyindeki sinyal SF1'imizi yeniden geliştirdik. Dört uydu grubu (GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo) ile uyumlu olan StarFire™ 7000 Alıcı, gökyüzünde daha fazla uydu görüyor. Bu yüzden, gölge efektlerinden daha az etkileniyor. Tanınmış +/-15 cm geçiş doğruluğundan faydalanırsınız.

SF7000 R2G034330

Mümkün olan en iyi seviye: SF-RTK Sinyali

Yeni SF-RTK düzeltme sinyalleri, gelişmiş +/-2,5 cm geçiş doğruluğu ve SF3 kullanan önceki alıcı jenerasyonlarına göre 3 kat daha hızlı çekme süresi sunar. Tarlaya geldiğinizde, tarladaki çalışmaya daha hızlı başlayabilirsiniz. SF-RTK, size %100 gelişmiş kapsama alanı sunar, bu da gölge efektlerini ciddi düzeyde azaltır.

Her ne kadar SF-RTK düzeltmesi uydu ile sağlansa da, mevsimler arasında tekrarlanabilirlik için 5 yıl garanti sunar. Böylece, yalnızca mevsim boyunca değil,  beş yıl boyunca aynı kılavuz hattını kullanabilirsiniz. Böylece, hatları değiştirmeden ve sınırları yeniden belirlemeden tohumları hassas bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

SF7000 R2G030268

Radyo RTK ve Mobil RTK

SF-RTK'nın yanında, StarFire™ 7000 Alıcı, John Deere tarafından sunulan tanınmış Baz İstasyonu RTK ve LTE RTK Modem ile hâlâ uyumludur.

SF7000 R2G024563

Gelişmiş Hırsızlık koruması

Güvenlik PIN'i ve Kilit Takımı ile StarFire™ 7000 Alıcıları için iki adet hırsızlığa karşı koruma özelliği sunuyoruz.

PIN koruması ile çiftçiler ve yükleniciler güvenlik PIN kodu özelliğini etkinleştirme ve mobil cihaza benzer şekilde cihazlarını etkinleştirmek ve cihazlarının kilitlerini açmak için benzersiz bir dört haneli PIN kodu belirleme seçeneğine sahiptirler. Bu kodu etkinleştirmek, yalnızca tanımlı PIN koduna sahip kullanıcıların, cihaz açıldığında cihaza erişmelerini mümkün kılacaktır.

StarFire™ 7000 Evrensel Alıcı sayesinde Alıcının makineden izinsiz olarak sökülmesini yasaklayan mekanik bir kilit takımı ile ayrıca korunabilir.