RTKHassas Tarım Teknolojisi

  • Mükemmel tekrarlanabilirlik
  • Yüksek hassasiyet seviyesi
  • Hızlı Sinyal Bağlantısı
PLACEHOLDER ALT TEXT

RTK: Üstün hassasiyet ve yinelenebilirlik

Hassas tarım yapıyorsanız RTK doğruluk, yinelenebilirlik ve çekim süresi için en iyi çözümdür ve Global Navigation Satellite System kaymalarını giderir.

Uzun süreli yinelenebilirlik ve 1 dakikadan kısa çekim süresi
RTK ile yalnızca bir kez arazi sınırlarını kaydetmeniz yeterlidir. Bu yinelenebilirliğe örneğin Bölüm Kontrolü için ihtiyaç duyuyorsanız her yıl geri gelip sınırları kaydetmek istemezsiniz. Her gün zamandan tasarruf edeceksiniz: tam RTK hassasiyeti her zaman ilk andan itibaren kullanılabilir. 1 dakikadan kısa sürer!

Mobil RTK Modem 4G LTE

Mobil RTK Modem 4G LTE

RTK kullanımı için sunduğumuz en entegre, gelişmiş ve verimli yöntemimizdir. Sinyal, Mobil RTK 4G LTE Modemi'mizle uyumludur ve yerleşik JDLink sistemlerimiz aracılığıyla da alınabilir; ayrı bir modem donanımına, ek veri planlarına (SIM kart) ve bir Mobil RTK Erişim lisansına gerek kalmaz.

Radyo RTK

Radyo RTK

Radyo RTK tarlanızın yakınındaki bir veya daha fazla yerel baz istasyonuyla çalışır. GPS ve GLONASS uydularının yörüngeleri sürekli olarak izlenir ve yüksek yatay +/- 2.5 geçişten geçişe hassasiyeti elde etmek üzere düzeltme yapılır. Bu iyi bir baz istasyonu görüş hattı bulunan açık arazide çalışıyorsanız harika bir çözümdür.

* Mobil RTK, seçili ülkelerde bulunan bir ek RTK teknolojisidir