RTK SolutionsTarımsal Yönetim Çözümleri (AMS)

  • Mükemmel tekrarlanabilirlik
  • Yüksek hassasiyet seviyesi
  • Hızlı Sinyal Bağlantısı
  • RTK Baz İstasyonu, mRTK Modem ve mRTK MTG*
Yazdır
PLACEHOLDER ALT TEXT

RTK: Üstün hassasiyet ve yinelenebilirlik

İşiniz hassas tarım ise söz konusu hassasiyet, yinelenebilirlik ve çekim süresi olduğunda RTK hala sizin için en iyi çözüm. RTK, Uydularla Konum Belirleme Sisteminde yaşanacak sapma olasılığı ortadan kaldırır ve size geçişten geçişe benzersiz +/- 2,5 cm doğruluk sunar.
RTK ile yalnızca bir kez arazi sınırlarını kaydetmeniz yeterlidir. Bu yinelenebilirliğe örneğin Bölüm Kontrolü için ihtiyaç duyuyorsanız her yıl geri gelip sınırları kaydetmek istemezsiniz. Her gün zamandan tasarruf edeceksiniz: tam RTK hassasiyeti her zaman ilk andan itibaren kullanılabilir. 1 dakikadan kısa sürer!
StarFire 6000 RTK müşterisi olarak 14 güne kadar RTK Extend alırsınız. Baz istasyonu görüş hattınız kesilirse veya Mobil RTK kullanan hücresel ağı kaybederseniz tam doğrulukla çalışmaya devam edebilir ve hatta bu avantajı RTK ağınızın dışına taşıyabilirsiniz.

PLACEHOLDER ALT TEXT

Statik RTK Üs İstasyonu

Radyo RTK, tarlanızdaki veya tarlanızın yakınındaki sabit bir yerel baz istasyonuyla çalışır. Bu kendi istasyonunuz veya bayi tarafından çalıştırılan ağa ait bir istasyon olabilir. GPS/GLONASS uydu takımını izler ve RTK donanımına sahip araçtaki StarFire Alıcıya sürekli olarak yüksek doğrulukta +/- 2,5 cm yatay geçişten geçişe iletim yapar. Özellikle iyi bir baz istasyonu görüş hattı bulunan açık arazide çalışıyorsanız harika bir çözümdür.

PLACEHOLDER ALT TEXT

Mobil RTK Modem 4G LTE

Mobil RTK düzeltme sinyali, hücresel teknoloji ile iletilir. Bu da dağınık tarlalarda ve engebeli arazilerde bile yinelenebilir doğruluk sağlar. Mobile RTK Modem 4G LTE, StarFire alıcıya tamamen entegre edilebilir ve takılabilir. İki adet yüksek performanslı anten ve kabin tavanındaki montaj konumu ile kesinlikle optimum alım ve sinyal dengesi elde edersiniz. Yalnızca en yeni 4G LTE mobil iletişim standardını değil aynı zamanda yedek çözüm olarak 3G ve 2G'yi destekler. Mobil RTK işlevselliğine ek olarak modem, mobil cihazlarına bağlanmak için bir WLAN etkin noktası olarak da kullanılabilir.

PLACEHOLDER ALT TEXT

John Deere Mobil RTK Sinyali

RTK kullanımı için sunduğumuz en entegre, gelişmiş ve verimli yöntemimizi keşfedin. Yeni John Deere Mobil RTK sinyali, yalnızca mRTK 4G LTE Modemimizle uyumlu olmakla kalmayıp aynı zamanda makinelerimizin dahili JDLink sistemi aracılığıyla da alınabilir. Bu da ayrı modem donanımı, ilave veri planları (SIM kart) ve Mobil RTK Erişim lisansı maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlar.

* Mobil RTK, seçili ülkelerde bulunan bir ek RTK teknolojisidir