Regülasyonsuz Jeneratör Tahrikli Motorlar

Güven: Vazgeçilmeyen Değerimiz

John Deere PowerTech™ jeneratör tahrikli motorların sabah çalışacağına, gün boyu verimli işleyeceğine ve yıllar boyunca güvenilir performans sergileyeceğine güvenebilirsiniz. Ancak John Deere ile çalışmanın en güçlü yönü sadece ürün performansı değildir.’ Yolun her adımında John Deere entegrasyonunun ve destek ağının yanınızda olmasına güvenmektir.’

confidence-is-built-in

Prime veya Stand by:

John Deere jeneratör motorları, ihtiyaç duyduğunuz yerde ve zamanda hazırdır. Stand by durumlarında ani gelişen yükler için hızlı yanıt verebilir ve çok çeşitli uygulamalarda olağanüstü yük kaldırma kabiliyetine sahiptirler.

Seçimin Gücü:

Jeneratörünüzü neden başka bir motorlar üretesiniz ki?

 John Deere ile, uygulamanıza en uygun doğru jeneratör motorunu belirleyebilmeniz için çok çeşitli konfigürasyonlar ve aksesuarlar sunuyoruz. Önceden yapılandırılmış seçeneklerimiz size AR-GE  anlamında harcayacağınız adamxsaat masraflarından tasarruf etmenize imkan tanır ve talep edilen ürünü daha hızlı müşterilerinize sunmanıza yardımcı olur.

Entegrasyon Yardımı:

John Deere mühendisleri ve distribütörleri tarafından sağlanan uzman entegrasyon yardımından faydalanırsınız. OEM'ler uygulama mühendisliği tecrübemizden ve bilgi birikimimizden faydalanarak geliştirme süresinden ve paradan tasarruf sağlar.

Müşteri Desteği:

Dünya çapındaki 4.000'den fazla John Deere servis noktamızdan uzman yardımı ve tavsiyesi almak için asla çok uzağa gitmenize gerek kalmaz.

Hızlı Parça Teslimi:

Distribütörlerimiz ve bayilerimiz, servis ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılamak için bakım parçalarını ve diğer birçok yaygın yedek parçayı stoklar. Dünya çapındaki parça dağıtım sistemimiz, çoğu bölgede gece teslimatı da sunar.

 

Tümünü GenişletTümünü Daralt

Kanıtlanmış Performans

Off-Highway deneyimi:

John Deere, Off-Highway motor teknolojileri konusunda milyarlarca saatlik saha deneyimine sahiptir. Motorlarımızda performansı etkilemeyecek şekilde tasarlanmış bir egzoz sistemi kullanıyoruz. Kendisini sahada kanıtlamış çözümlerimiz, yüzlerce dahili ve harici OEM uygulamasında 1 milyar saatten fazla çalışmas süresi ile kendsini kanıtlamıştır.

Yük Kabulü:

Özelleştirilmiş turboşarj teknolojisi yardımıyla motorlarımız, olağanüstü yük kabulü ve blok yükleme kapasitesi sağlar. Soğutmalı egzoz gazı devridaimli (EGR) motorlar, EGR olmayan motorlardan sekiz kata kadar daha iyi anlık tepki sağlar. EGR aracılığıyla aktarılan potansiyel enerji, güç oluşturmak için hemen turboşarj ünitesine aktarılır.

Uzaktan izleme

John Deere OEM Teknoloji Çözümleri sayesinde motorunuzu ve ekipmanınızı takip edin (sadece PowerTech E).

Verimli çalışma

Kullanım ömrü maliyetleri

İyileştirilmiş yanma, güç hacmi yoğunluğu ve düşük boşta çalışma kabiliyeti birlikte her gün yakıt tüketimini azaltır.

Çalışma süresini artırmak ve daha yüksek üretkenlik elde etmek için kolay uygulanabilir motor bakımı. Tek taraflı yağ kontrolü ve dolumu, uzatılmış yağ ve soğutma sıvısı aralıkları, iki aşamalı filtre koruması ve kolay boşaltılabilir su ayırıcı.

Ağır hizmet tipi motor bileşenleri aracılığıyla elde edilen, milyarlarca test hücresi ve arazide çalışma saati ile doğrulanan uzun ömürlü ve güvenilir performans. Motorlar, yaş gömlekler ile fabrika teknik özelliklerine göre ikinci ve üçüncü defa sıfırlanabilir.

Güvenilir Çalışma Süresi

Her Zaman Güvenilir:

John Deere motorları, güvenilir çalışma için birinci sınıf blok soğutma, verimli yağlama ve sağlam soğutma sistemlerine sahiptir.

Uzun Süren Dayanıklılık:

Ağır hizmet tipi, büyük boyutlu bileşenler ve sulu tip silindir gömlekleri, motor ömrünü uzatır. John Deere motorları, zorlu uygulamalar için tasarlanmıştır.

Zorlu Koşullar:

John Deere motorları, yüksek irtifaların yanı sıra sıcak ve kuru, sıfırın derecenin altındaki havalarda ve nemli iklimlerde çalışacak şekilde üretilmiştir. Motor kontrol ünitesi (ECU), farklı ortam şartlarında motor bileşenlerini izler ve koruyacak şekilde yönetir. Yakıt kalitesinin değişebileceği bölgelerde, John Deere motoru iki aşamalı yakıt filtreleme ve su algılama sistemi ile motorunuzun sağlıklı olarak çalışmasını sağlar.

Basit teknoloji

Basit motor teknolojilerinin montajı ve bakımı kolaydır ve performanstan, yakıt tüketiminden, yük kabulünden, güvenilirlikten ve dayanıklılıktan ödün verilmez.

200 kVA altındaki güç merkezleri doğal havalandırmalıdır ve mekanik yakıt sistemlerine sahiptir. Daha yüksek güç merkezleri elektronik motorlara ilave kontrol ve performans sunar.


John Deere emisyonsuzluk sertifikalı motorların kurulum maliyeti daha düşüktür ve müşterilere tamir kolaylığına ve güvenilirliğe dair güven verirler.

Kolay Entegrasyon

Çift Frekans

50 Hz ve 60 Hz güce ihtiyaç duyan üreticiler, yeniden programlama yapmadan 1500 ile 1800 rpm arasında geçiş yapabilirler.

John Deere Stage V motorlarının çoğu, AB'de Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması için yürürlükte olan RoHS kurallarıyla uyumlu şekilde üretilmektedir.

 

Ön yapılandırmalı güç üniteleri

John Deere motor paketleri, tasarım ve kurulum kolaylığı için montaj pedleri, soğutma paketi ve hava filtresi ile sunulur. 47°C (117°F) ortam hava sıcaklığı için tasarlanmıştır.

Güç yoğunluğu

John Deere motorlar, kompakt bir motor paketinde maksimum güç sunmak için tasarlanmıştır. Her bir litrelik hacim başına olağanüstü kWm sunmaları ile tanınırlar.

Belirli güç merkezlerine uyum sağlamak için motorun hacmi küçültülebilir.

Daha küçük hacimler, gen-set üreticilerinin gölgelikleri küçültmesine

ve daha hafif jeneratörler tasarlayarak lojistik maliyetlerini optimize etmesine imkan tanır.

Yapılandırılabilirlik

Birden fazla parça seçeneği ile, OEM'lerin John Deere motorlarını entegre etmek için daha az modifikasyon

yapması gerekebilir. Bu yapılandırılabilirlik, geliştirme masraflarından tasarruf sağlar ve piyasaya sunma süresini kısaltır.

Tek yandaki servis noktaları kurulumu ve bakımı kolaylaştırır.

Ara soğutuculu (CAC) turbo yükleyici ve CAC bulunmayan hava sistemleri mevcuttur.

Birden fazla fan yüksekliği ve hız oranı ile, dar alanlar ve sessiz çalışma için gen-set üretebilirsiniz.

John Deere'in sertifikalandırılmamış motorlarının çoğunluğu AB'de Zararlı Maddelerin Sınırlandırılması için RoHS uyumludur.

John Deere motorları sıcak ve kuru, sıfırın altındaki ve nemli iklimlerde ve yüksek rakımlarda çalışmak üzere üretilir. Motor kontrol ünitesi (ECU) bu zorlu koşullarda motor bileşenlerini takip eder ve korur.
Yakıt kalitesinin değişkenlik gösterebileceği bölgelerde, John Deere iki aşamalı yakıt filtreleme ve su algılama ile motoru korur.

tablo

* Güç ünitesi fabrikada monte edilen soğutma paketi, hava filtresi ve ayakları içerir.