Faz V / Final Tier 4 Motorlar

Güven: Vazgeçilmeyen Değerimiz

John Deere PowerTech™ jeneratör tahrikli motorların sabah çalışacağına, gün boyu verimli işleyeceğine ve yıllar boyunca güvenilir performans sergileyeceğine güvenebilirsiniz. Ancak John Deere ile çalışmanın en güçlü yönü sadece ürün performansı değildir.’ Yolun her adımında John Deere entegrasyonunun ve destek ağının yanınızda olmasına güvenmektir.’

confidence-is-built-in

Prime veya Stand by:

John Deere jeneratör motorları, ihtiyaç duyduğunuz yerde ve zamanda hazırdır. Stand by durumlarında ani gelişen yükler için hızlı yanıt verebilir ve çok çeşitli uygulamalarda olağanüstü yük kaldırma kabiliyetine sahiptirler. 

Seçimin Gücü:

Jeneratörünüzü neden başka bir motorlar üretesiniz ki?

 John Deere ile, uygulamanıza en uygun doğru jeneratör motorunu belirleyebilmeniz için çok çeşitli konfigürasyonlar ve aksesuarlar sunuyoruz. Önceden yapılandırılmış seçeneklerimiz size AR-GE  anlamında harcayacağınız adamxsaat masraflarından tasarruf etmenize imkan tanır ve talep edilen ürünü daha hızlı müşterilerinize sunmanıza yardımcı olur.

Entegrasyon Yardımı:

John Deere mühendisleri ve distribütörleri tarafından sağlanan uzman entegrasyon yardımından faydalanırsınız. OEM'ler uygulama mühendisliği tecrübemizden ve bilgi birikimimizden faydalanarak geliştirme süresinden ve paradan tasarruf sağlar.

Müşteri desteği:

Dünya çapındaki 4.000'den fazla John Deere servis noktamızdan uzman yardımı ve tavsiyesi almak için asla çok uzağa gitmenize gerek kalmaz.

Hızlı Parça Teslimi:

Distribütörlerimiz ve bayilerimiz, servis ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılamak için bakım parçalarını ve diğer birçok yaygın yedek parçayı stoklar. Dünya çapındaki parça dağıtım sistemimiz, çoğu bölgede gece teslimatı da sunar.

 

Tümünü GenişletTümünü Daralt

Kanıtlanmış performans

Arazi deneyimi

John Deere, arazi motoru teknolojilerinde milyarlarca saat saha deneyimine sahiptir.

Makine performansını etkilemeden operatör için şeffaf olmak üzere tasarlanmış bir egzoz sistemi stratejisi kullanıyoruz.  Kanıtlanmış son işlem çözümümüz, yüzlerce dahili ve harici OEM uygulamasında 1 milyarın üzerinde işletim saatine sahip.

Yük kabulü

Özel olarak tasarlanmış turbo yükleme teknolojisi olağanüstü yük kabulü ve blok yükleme kabiliyeti sunar.

Soğutmalı egzoz gazı sirkülasyonu (EGR) bulunan motorlar, EGR'siz motorlara göre sekiz kata varan daha iyi tepki süresi sunar. EGR'den geçerek aktarılan potansiyel enerji, ekstra güç üretmek için derhal turbo'ya sağlanır.

Güvenilir çalışma süresi

Günden güne güvenilirlik

John Deere motorları, güvenilir işletim için üst gömlek soğutmaya, verimli yağlamaya ve sağlam soğutma sistemlerine sahiptri.

Uzun ömürlülük

Ağır hizmet tipi, büyük boyutlu bileşenler ve ıslak tip silindir gömlekleri uzun motor ömrü sağlar.

John Deere motorları zorlu uygulamalar için tasarlanır.

Aşırı koşullar

John Deere motorları sıcak ve kuru, sıfırın altındaki ve nemli iklimlerde ve yüksek rakımlarda çalışmak üzere üretilir. Motor kontrol ünitesi (ECU) bu zorlu koşullarda motor bileşenlerini takip eder ve korur.

Yakıt kalitesinin değişkenlik gösterebileceği bölgelerde, John Deere iki aşamalı yakıt filtreleme ve su algılama ile motoru korur.

Verimli çalışma

Yakıt verimliliği

John Deere'in yüksek yaylı pistonlara sahip yanma odasının verimli tasarımı, yakıt tüketimini azaltmaya yardımcı olur.

Daha az DEF

Soğutmalı EGR kullanımı motordan çıkan azot oksitleri (NOx) azaltır. Bu, daha küçük bir seçici katalitik redüksiyon (SCR) sistemi kullanılmasına ve daha düşük dizel egzoz sıvısı (DEF) tüketimine imkan tanır. EGR'li John Deere motorları, EGR'siz motorlara göre %1 ila %3 daha az DEF kullanır.

Düşük boşta çalışma kabiliyeti

Sıvı tüketimini azaltır ve taşıma veya başlatma ve kapatma kontrolleri sırasında aşınmayı azaltır.

Kullanım ömrü maliyetleri

Güvenilir çalışma, düşük bakım, uzun motor ömrü ve olağanüstü sıvı ekonomisi John Deere motorlarının çalışma maliyetini düşürür.

Kolay entegrasyon

Ön yapılandırmalı güç üniteleri

 John Deere motor paketleri, tasarım ve kurulum kolaylığı için montaj pedleri, soğutma paketi ve hava filtresi ile sunulur.

İkili frekans

50 Hz ve 60 Hz güce ihtiyaç duyan üreticiler yeniden programlamadan 1500 ve 1800 devir arasında geçiş yapabilir.

John Deere Faz V motorlarının çoğunluğu AB'de Zararlı Maddelerin Sınırlandırılması için RoHS uyumludur.

tablo

* Güç ünitesi fabrikada monte edilen soğutma paketi, hava filtresi ve ayakları içerir.

† John Deere Faz V motorların çoğunluğu Avrupa Birliği’nin

tadil edilmiş şekliyle 2011/65/EU sayılı Zararlı Maddelerin Sınırlandırılması (RoHS) Direktifine uygundur.

** EWS 4.5L sadece AB Faz V için belgelendirilmiştir.

†† 241 kWm derecelendirmesi de mevcuttur.