Dijital Çözümler

Elektronik Kumandalar

Telematics size verimli lojistik işletimi, azaltılmış bakım ve maliyet kontrolü sağlayan, gelişmiş bir iletişim ürünüdür.
Makine operasyonlarının Telematics aracılığıyla raporlanması, izlenmesi ve kontrol edilmesi, ağır hizmet ekipmanlarında gelecek vaad eden bir devrimdir.

Telematics’in size sağlayacağı en büyük faydalar verimli lojistik işletimi, azaltılmış bakım ve maliyet kontrolüdür. Sistemlerimiz, CAN, Hücresel, Uydu ve GPS gibi gelişmiş iletişim teknolojilerini, özel ihtiyaçlarınızı karşılayan karmaşık bir ağa entegre eder. Standart telemetri ürünlerimiz ve özelleştirilmiş tasarım hizmet seçeneklerimiz, yüksek sıcaklık, titreşim ve sızdırmazlık gereksinimlerine dayanacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiş bileşenler ile tamamen size ihtiyaçlarınıza özel tasarlanmış bir sistem sunuyoruz.

 

Tümünü GenişletTümünü Daralt

a.Uygulamalar

Takip ve İzleme:

Telematics küçük ekipmanlar ile, ana ekipman arasında çok az veya hiç etkileşim olmadan kablosuz bir iletişim ağ geçidini kullanabilme amacıyla tasarlanmıştır.

Sistemden ek bilgi toplamak ve gerektiğinde raporlamak için basit kablolu girişler kullanılabilir hale getirilebilir. Bu işlem vasıtasıyla:

 • Konum izleme
 • Kullanım takibi
 • Sürücü yönetimi yapılabilir

Makine İzleme:

Temel işlevler üzerine inşa edilen makine izleme özelliklerinin eklenmesi, yerleşik bir veri yolundan (tipik olarak CAN ) bilgi almayı ve aşağıdaki özellikler de dahil olmak üzere önemli makine bilgilerine erişim sağlanmasına imkan verir:

 • Makine alarmları 
 • Makine performansı
 • Arıza teşhis kodları

Verimlilik ve Kontrol:

Makinedeki diğer bileşenlerle kapsamlı iletişim gerektiren bu entegrasyon seviyesi, bilgilerin alınmasını ve bir makineye ve/veya operatöre gönderilmesini sağlar. Bu karmaşık etkileşim, makinelerin aşağıdakiler de dahil olmak üzere sistemden gelen bilgileri almasını ve bunlara tepki vermesini mümkün kılar:

 • Makine kullanımı ve kontrolü
 • Uzaktan teşhis ve onarım ara yüzü
 • Otomatik saha koordinasyonu

b.Kontrolü Size Veren Özel Tasarım

Özelleştirilmiş Tasarım

Bu sistem sayesinde sabitlenmiş bir çözümle yetinmek zorunda kalmazsınız. İhtiyacınız olan yapı taşlarını oluşturan tasarım deneyimine, mevcut donanıma ve endüstri ilişkilerini size sunuyoruz. Birlikte çalışarak, çeşitli şekillerde hızlı bir şekilde güvenilir bir Telematics sistemi oluşturabiliriz. İşte bazı örnekler:

 • Yalnızca donanım ihtiyaçlarınızı sağlamak
 • Eksiksiz bir çözüm sağlamak için seçtiğiniz uygulama ortağıyla birlikte çalışmak
 • Tercih edilen çözüm ortaklarımızdan biriyle çalışarak size eksiksiz, entegre bir sistem sunmak

Tescilli verilerin ve ürünlerinizi farklılaştıran temel fikri mülkiyetin kontrolü sizde kalır. Bu süreçte, gerçekten istediğiniz ihtiyaçlarınıza uygun, sağlam, güvenilir, uygun maliyetli bir çözüm elde edebilirsiniz.

İhtiyacınız olan özelliklere göre Telematics sistemleri tasarlamak, fiyatlama ve diğer süreçler hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak: www.deere.com/en/electronic-solutions/telematics/

Elektronik Kumandalar

Uzun Çalışma Ömrü İçin Üretildi 

Müşterilerimiz, aşırı sıcak ve aşırı soğukta, aşındırıcı kimyasal buharlarda ve suya, kire, toza ve taşlara doğrudan maruz kalma durumunda güvenilir çalışma beklentileriyle mekanik dayanıklılığımızın limitlerini zorluyor. Donanım ve yazılım mühendisliği ekiplerimiz, çok çeşitli yaygın veya özel G/Ç parametrelerini izleyen, yük kontrolü ve koruması sağlayan güvenilir ürünler ve CAN, SAEJ1708 ve SAEJ1939 standartları gibi dağınık ve ayrık mimariler kullanan çoklu ağlar üretmek için kanıtlanmış üretim/tasarım kütüphaneleri kullanıyor.

Yetenekler

En zorlu koşullarda bile ürün dayanıklılığı sağlamak üzere otomatik koruyucu kaplama ekipmanımızı ve eksiksiz kalıplama becerilerimizi kullanarak ürünlerimizi mekanik olarak geliştiriyoruz. Emsalsiz, patentli elektronik paketleme teknolojimiz iyileştirilmiş sızdırmazlık ve bileşen yoğunluğu sağlıyor, böylece kontrol modüllerimiz su geçirmez, toz geçirmez ve termal koruma altında. Bu birimler en zorlu ortamlara dayanıklı olup, yüksek akımlı elektriksel katı hal anahtarlama cihazlarından gelen termal yükleri verimli şekilde yönetiyor.

Güç Elektroniği

Hareketli Elektronik Çözümler

John Deere Elektronik Çözümlerinde, mekanik veya elektro-hidrolik sistemlere güvenilir, verimli alternatifler sağlayan dayanıklı Güç Elektroniği geliştirmek ve üretmek için en son teknolojiyi, test ekipmanlarını ve üretim tesislerini kullanıyoruz. İnverterler, dönüştürücüler ve güç dağıtım modüllerinden endüstri standardı voltajları kullanan tam özelliklerinizi karşılayan eksiksiz sistemlere kadar her şeyi tasarlamak için teknik donanım John Deere’da mevcuttur.

Genişletilebilir/ölçeklenebilir mimariler

Elektrik motorları, anahtarlamalı relüktans motorlar ve asenkron motorlar için sistemler, Tarım, inşaat, kamyon taşımacılığı, tüketici ekipmanları ve endüstriyel uygulamalarda mekanik ve elektro-hidrolik sistemlerin değiştirilmesi, küçük ve büyük ekipman, araçlar ve hobi ürünleri için tahrik sisteminin elektrifikasyonu konusunda uzmanız.


Ayrıca şunlar da ilginizi çekebilir...