John Deere Forumu

John Deere Hakkında

 

Forum Gezisi

Sergi

Makine sergimiz sizi tarım teknolojisi dünyasına davet ediyor. Burada makineler canlanıyor. Traktörleri, biçerdöver hasat makinelerini, kıyıcıları ve çok daha fazlasını yakından inceleyin.

Motor performansı, olası kullanımlar ve en son teknolojik gelişmeler hakkında bilgi edinin. Size modern tarım teknolojisinin, çevre korumanın ve sürdürülebilir gıda üretiminin birbiriyle çelişmesinin gerekmediğini göstereceğiz.

JD forum

Çocuklar için Forum

Forum, çocuklar ve gençler için modern bir çiftliğin nasıl göründüğünü sergileyen kendi eğitim alanına sahiptir. Genç Kulüp Köşesi onları oyuna davet eder. Sergi salonunda çocuklar traktörler ve diğer makineler hakkında bilgi edinebilir.

John Deere Fan Mağazası

Mağazada John Deere aksesuar koleksiyonunun tamamını bulacaksınız. Satıştaki ürünler arasında model traktörler, pedallı traktörler ve çok daha fazla harika oyuncak bulunmaktadır. Ayrıca ceket, şapka, spor giyim gibi kaliteli John Deere giysilerini ve çok daha fazlasını sunmaktayız.

Bütün bu ürünleri ve çok daha fazlasını John Deere İnternet Mağazasında bulabilirsiniz.

Olaylar ve Geziler

Tarım Grupları için Fabrika Turu

Tarım grupları ve müşteriler yalnızca ilgili John Deere bayii aracılığıyla kayıt yaptırabilir.

 

Gruplar için Fabrika Turu

Düzenleme ile Mannheim'daki John Deere Fabrikası'ndaki traktör üretim alanında bireysel turlar sunuyoruz.Yalnızca müsaitlik durumuna göre rezervasyon yapılabilmektedir.
Güvenlik nedeniyle, turlara sadece 16 yaşın üzerindeki kişiler katılabilir. 10-15 yaş arasındaki çocuklar ebeveynleriyle veya velileriyle katılırlabilirler.

Bize ulaşın

İletişim

John Deere Forum

John-Deere-Straße 70
68163 Mannheim