John Deere Hakkında

John Deere Forumu

   

Forum Gezisi

Sergi

Makine sergimiz sizi tarım teknolojisi dünyasına davet ediyor. Burada makineler canlanıyor. Traktörleri, biçerdöver hasat makinelerini, kıyıcıları ve çok daha fazlasını yakından inceleyin.

Motor performansı, olası kullanımlar ve en son teknolojik gelişmeler hakkında bilgi edinin. Size modern tarım teknolojisinin, çevre korumanın ve sürdürülebilir gıda üretiminin birbiriyle çelişmesinin gerekmediğini göstereceğiz.

Film ve Konferans Odaları

John Deere Forumu toplam dört sunum odasına ve iki konferans odasına sahiptir. Odaların tamamı 50 kişilik ziyaretçi grupları için tasarlanmıştır. Ayarlanabilir duvarları bulunmaktadır ve gerekirse genişletilebilir.

Konferans odalarının ikisi de 18 kişi kapasitelidir. Masalar ve kablosuz yerel ağ bağlantısı mevcuttur. Gerekirse, odalar etkinlikler ve küçük atölyeler için kiralanabilir.

Çocuklar için Forum

Forum, çocuklar ve gençler için modern bir çiftliğin nasıl göründüğünü sergileyen kendi eğitim alanına sahiptir. Genç Kulüp Köşesi onları oyuna davet eder. Sergi salonunda çocuklar traktörler ve diğer makineler hakkında bilgi edinebilir.

John Deere Fan Mağazası

Mağazada John Deere aksesuar koleksiyonunun tamamını bulacaksınız. Satıştaki ürünler arasında model traktörler, pedallı traktörler ve çok daha fazla harika oyuncak bulunmaktadır. Ayrıca ceket, şapka, spor giyim gibi kaliteli John Deere giysilerini ve çok daha fazlasını sunmaktayız.

Bütün bu ürünleri ve çok daha fazlasını John Deere İnternet Mağazasında bulabilirsiniz.

Olaylar ve Geziler

Tarım Grupları için Fabrika Turu

Tarım grupları ve müşteriler yalnızca ilgili John Deere bayii aracılığıyla kayıt yaptırabilir.

 

15 Kişiden Büyük Gruplar için Fabrika Turu

Önceden ayarlama yoluyla, Mannheim'daki John Deere Fabrikasında bulunan traktör üretim alanında 15 kişiden başlayan gruplar için bireysel turlar sunuyoruz. Elverişliliğe bağlı olarak rezervasyon yapılabilir. Güvenlik sebebiyle, turlara sadece 16 yaşından büyük kişiler katılabilir. 10 ila 15 yaşındaki çocuklar ancak bir ebeveyn veya veli tarafından eşlik edilirse katılabilir.

Bize ulaşın

İrtibat

John Deere Forumu

John-Deere-Straße 70
68163 Mannheim