Biçerdöverler

T Serisi: 50 TON BİÇERDÖVER

T Serisi:

50 TON BİÇERDÖVER

S700 Serisi: OTOMATİK BİÇERDÖVER

S700 Serisi:

OTOMATİK BİÇERDÖVER 

İki Biçerdöver
HASAT SÖZÜ

Yedek Biçerdöver Piyasada öncü olan Hasat Sözü paketimiz, her yeni biçerdövere standart olarak dahildir.

Uzman İncelemesi

Uzman Kontrolü, biçerdöverinizi bir sonraki hasat sezonuna hazırlanmasını optimize eder. Özel olarak eğitilmiş ve onaylı İnceleme Uzmanlarımız, John Deere'in binlerce hasattan edinilen bilgilerle geliştirilen kapsamlı araçları sayesinde hangi bileşenlerin özel dikkat gerektirdiğini bilirler.

24 SAATTE PARÇA SÖZÜ

Tarım işindeki en büyük parça lojistik ağına yatırım yaptık. Ve arazide diğer üreticilerden daha fazla makinemiz olduğundan diğer herkesten daha fazla parçayı stoklarımızda tutarız. Bu da, tüm siparişlerin %97'sinden daha fazlasını 24 saat içinde teslim ettiğimiz anlamına gelir.

YEDEK MAKİNE

Parçaların geç teslim edilmesi durumunda bir yedek makine sağlıyoruz. Fark ise, sadece bir taşerona ödeme yapmak yerine her şeyle bizim ilgilenmemiz. Bayilerimiz doğru ebattaki doğru biçerdöverleri yedekte bulundurur.

EĞİTİM

Yetkili bayilerdeki fabrikada eğitim almış uzmanlar hem yeni biçerdöverinizi teslim aldığınızda profesyonel sürüş eğitimi verecek, hem de mevsimler boyunca bilgilerinizi tazelemek için ulaşılabilir olacak.

YERİNDE UZMANLAR

Yetkili bayiler, mevsim öncesinde biçerdöverinizin ayarlarını yapmak için tam zamanlı, fabrikada eğitim almış hasat uzmanlarına sahiptir. Ayrıca makinenizin her zaman en uygun performans düzeyinde çalıştığından emin olmak için mevsim içinde de sizi ziyaret ederler.