Biçerdöverler

Mükemmel kod: biçerdöverimiz DeereNA

T5, T6, S7 ve X9 biçerdöverlerimiz artık büyük, yüksek çözünürlüklü G5Plus ekranı da dahil olmak üzere X9'un yeni stilini ve kabin tasarımını paylaşıyor. Yeni verimli JD9X ve JD14X motorlar, HarvestMotion™ ve Harvest IPM teknolojisiyle çalışmalarınızı daha verimli hale getirir ve biçerdöver ailemizin tamamı, çiftçilik potansiyelinizin hedefleriniz kadar büyük olmasını sağlamak için çok yönlü tablalara ve yüksek hızlı tahıl işleme yeteneklerine sahiptir.

Modeller

X9 Biçerdöverler

Amiral gemimiz olan X9’un son teknoloji ürünü olan öngörülü otomasyonu ve en yeni teknoloji güncellemeleri ile en yüksek hasat hedeflerinize ulaşın. Hasat işlerinizi en iyi verim alabileceğiniz mükemmel bir seviyeye taşımak için tasarlanmış birçok özelliği keşfedin.

Model

S7 Biçerdöverler

Hasat Ayarları Otomasyonu ve Tahmini İlerleme Hızı Otomasyonu da dahil olmak üzere S7'nin gelişmiş teknik paketi sayesinde tüm sürücüler artık uzman seviyesinde çalışabilir. S7 biçerdöverin, oyunun kurallarını değiştiren hasat teknolojisini keşfedin.

Serme Bandlı Biçme Düzenleri

T5 | T6 Biçerdöverler

Geniş manzaraların, sessiz kabin ortamının, lüks oturma seçeneklerinin ve yüksek çözünürlüklü dijital çalışma alanının keyfini çıkarın. T5 ve T6 çoklu tamburlu sarsaklı biçerdöverlerimiz, premium kabin konforunda verimli hasat yenilikleri sunar.

İlgili Konular

Tahıl Algılama

Tahıl Algılama

John Deere HarvestLab gerçek zamanlı olarak protein içeriğini ölçer. Besin yönetimi, tohum çeşitlerinin seçimi, ürünlerin pazarlanması ve depolanması konusunda daha bilinçli kararlar almanıza yardımcı olabilir.

Akıllı Tarım

Akıllı Tarım

Teknoloji, gelecek sezonun ekim ve tohumlamasını planlamak için hasat verilerinizi kullanmanıza yardımcı olabilir.