Akıllı Tarım: Esaslar

Akıllı Tarım: Esaslar
StarFire™ Alıcılar

StarFire™ Alıcılar

Tasarladığımız ve ürettiğimiz StarFire™ uydu alıcıları, dünya çapındaki kendi referans istasyonları ağımızı kullanır ve üstün sinyal doğruluğu sunar

Akıllı Ekranlar

Akıllı Ekranlar

Sezgisel dokunmatik ekranlarımız, John Deere Hassas Tarım Teknolojisinin arkasındaki beyinlerdir. ISOBUS uyumlu olan ekranlar, basit menüler ve özelleştirilebilir ekranlara sahiptir.

JDLink™ Bağlantısı

JDLink™ Bağlantısı

JDLink™, ekin ve makine verilerinin John Deere Operations Center™'a otomatik olarak yüklenmesi ve gerçek zamanlı uzaktan izleme için iki yönlü bağlantı sağlar.

Kusursuz Entegrasyon

Kusursuz Entegrasyon

Tüm bileşenlerimiz birbirinin yerine kullanılabilir ve makineniz yeşil ve sarı olmasa dahi John Deere Hassas Tarım Teknolojisinden yararlanabilirsiniz.

Kullanımı Kolay

Kullanımı Kolay

Tüm bileşenler ve yazılımlar bizim tarafımızdan oluşturulur. Çiftçiler için kullanımı kolay ve uzun ömürlü olacak şekilde tasarlandı.

Ölçülebilir Kârlılık

Ölçülebilir Kârlılık

Verileriniz, kârlılığınızı desteklemeye yardımcı olabilmek için makine verimliliği, verim ve diğer bilgilerin ayrıntılı analizini yapabilmek üzere John Deere Operations CenterTM'da güvenli bir şekilde saklanır.

John Deere Hassas Tarımı Sizin İçin Kolay Hale Getirir

Hassas tarım araçlarımızın size sağladığı avantajlardan bahsettiğimiz birkaç kısa video hazırladık. İlgilendiğiniz alanı bulmak için sadece sağdaki listede gezinin.

Kılavuzluk Çözümleri

Kılavuzluk Çözümleri

Herhangi bir atlama ve çakışma olmadan – her seferinde eller tamamen serbest şekilde aynı izler takip edilir. Çok yüksek düzeyde doğruluk sunarak tüm ekipman markalarına yönelik çözümlerle kılavuzluk yelpazemizi genişlettik.

Otomasyon Sistemleri

Otomasyon Sistemleri

Kumanda birimlerimiz ve programlanabilir cihazlarımız ile tekrarlayan görevlerin ortaya çıkardığı stresten kaçının. Makine performasınızı optimize etmenize ve maliyetli hataların ortadan kaldırmanıza yardımcı olacaklardır.

Tesise Özel Çiftçilik

Tesise Özel Çiftçilik

Değişken oranlı haritalar oluşturmak için birden çok kaynaktan gelen tarla verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenin; böylece, büyüme ve verimi artırmak için tarlanızın her bir alanını tek tek yönetebilirsiniz.