Akıllı Tarım Çözümleri

Akıllı tarım çözümleri

Akıllı Tarım Yolculuğunuz Burada Başlıyor


Hassas tarıma başlamak istiyorsanız doğru yere geldiniz!

John Deere Hassas Tarım Teknolojisinin kullanımı kolaydır ve yıl boyunca çiftçilik operasyonunuzu planlamanıza, izlemenize, yürütmenize ve analiz etmenize yardımcı olur. Ayrıca, iklim değişikliğinin çiftçiliğin geleceği üzerindeki zorluklarını anlamak ve bu zorlukları yenmek için de gereken donanıma sahip olacaksınız.

Daha Yüksek Verim

Daha Yüksek Verim

Hassas tarım, tarlalarınızın bireysel ihtiyaçlarını karşılamak ve ekin verimini en üst düzeye çıkarmak için tohum, gübre, kimyasallar ve girdilerinizi optimize etmenizi sağlar.

Daha İyi Finansal Kontrol

Daha İyi Finansal Kontrol

Akıllı tarım teknolojileri sayesinde maliyetler ve karar verme sürecini iyileştirmeyle ilgili daha iyi şeffaflık sağlayan makine kullanımı ve girdileri hakkında değerli yönetim bilgileri sunulur.

Gelişmiş Sürdürülebilirlik

Gelişmiş Sürdürülebilirlik

Hassas tarım, daha sürdürülebilir çiftçilik için yakıt tüketimi ile gübre ve kimyasallar gibi girdilerin aşırı uygulamasını önemli ölçüde azaltabilir.

Kılavuzluk Çözümleri

Kılavuzluk Çözümleri

Herhangi bir atlama ve çakışma olmadan – her seferinde eller tamamen serbest şekilde aynı izler takip edilir. Çok yüksek düzeyde doğruluk sunarak tüm ekipman markalarına yönelik çözümlerle kılavuzluk yelpazemizi genişlettik.

Kılavuzluk Çözümleri

Otomasyon Sistemleri

Kumanda birimlerimiz ve programlanabilir cihazlarımız ile tekrarlayan görevlerin ortaya çıkardığı stresten kaçının. Makine performasınızı optimize etmenize ve maliyetli hataların ortadan kaldırmanıza yardımcı olacaklardır.

Tesise Özel Çiftçilik

Tesise Özel Çiftçilik

Değişken oranlı haritalar oluşturmak için birden çok kaynaktan gelen tarla verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenin; böylece, büyüme ve verimi artırmak için tarlanızın her bir alanını tek tek yönetebilirsiniz.

John Deere Hassas Tarımı Sizin İçin Kolay Hale Getirir

Hassas tarım araçlarımızın size sağladığı avantajlardan bahsettiğimiz birkaç kısa video hazırladık. İlgilendiğiniz alanı bulmak için sadece sağdaki listede gezinin.