Biyografi

Jeffrey A. Trahan

Jeffrey A. Trahan

Başkan Yardımcısı
Emeklilik Fonu ve Yatırımlar

Deere & Company

Jeffrey A. Trahan, Emeklilik Fonu ve Yatırımlar Başkan Yardımıcısı görevini Şubat 2015'den bu yana sürdürmektedir. Deere'in belirlenmiş fayda planları dahilinde yatırım işlerini yönetmekten sorumludur.

Trahan, Deere & Company'ye, Inficon, Inc. ve Ernst & Young'da çalıştıktan sonra girdi. Deere & Company'de, kurumsal finans alanında çeşitli görevler aldı ve zamanla daha fazla sorumluluk alarak İnşaat ve Ormancılık Bölümü Hazine Operasyonları Direktörlüğü; Uluslararası Finans Direktörlüğü; Yatırımlar Direktörlüğü; Küresel Alternatif Yatırımlar Yöneticiliği gibi görevler yaptı. Eylül 2012'de Baş Mali Yönetici Yardımcısı görevine getirildi.

Trahan, Siraküza Üniversitesi Utica Koleji mezunudur ve Chicago Üniversitesi'nde işletme yüksek lisansı yapmıştır. Alternatif Yatırım Uzman Analistidir (CAIA) ve Great River Bend Sosyal Yatırım Vakfı Yatırım Komitesinde; Amerikan Finans Hizmetleri Birliği Finansal İlişkiler Komitesinde; ve ABD Vadeli Emtia Ticaret Komisyonu Teknoloji Danışma Komitesinde etkin rol almaktadır.

Deere & Company (NYSE: DE), gelişmiş ürün ve hizmetleri sağlamada dünya lideridir ve iş alanı toprakla ilgili olan ve dünyanın önemli ölçüde artan yiyecek, yakıt, barınma ve altyapı ihtiyacını karşılamak için toprağı işleyen, ekip biçen ve zenginleştiren müşterilerinin başarısına kendini adamıştır. John Deere 1837'den beri bütünlük geleneğine dayanan, en iyi kalitede yenilikçi ürünler sunmuştur. Daha fazla bilgi için, John Deere'in dünya genelindeki web sitesini ziyaret edin: www.JohnDeere.com.