Biyografi

Sheila G. Talton

Sheila G. Talton

Başkan ve İcra Kurulu Başkanı
Gri Madde Mantıksal Analizi
Deere & Company
Yönetim Kurulu'na 2015'de seçildi

Sheila G. Talton, 2013'den bu yana Chicago Illinois'deki Gri Madde Mantıksal Analizi kuruluşunun Başkanı ve CEO'sudur.

Şu anki görevine gelmeden önce SGT Ltd.'de CEO; Cisco Systems, Inc.'de Başkan Yardımcısı; Electronic Data Systems Corp.'da Tüketici Ürünleri Alan Başkan Yardımcısı; ve yine Electronic Data Systems Corp.'da Küresel İş Süreçleri İnovasyon Hizmetleri Başkanı olarak görev yapmıştı.

Talton, Deere & Company'de görev almanın yanısıra OGE Enerji Kurumu ve Wintrust Finans Kurumu'nda yöneticilik de yapmaktadır. Ayrıca Northwestern Memorial Vakfı, Chicago Shakespeare Tiyatrosu ve Chicago Urban League'de hizmet sunmaktadır.

Talton, sözlü iletişim alanında yaptığı yan dal ile birlikte, Northern Illinois Üniversitesi pazarlama bölümünden lisans derecesi almış ve Harvard Yüksek Ticaret Okulu'nun İleri Yöneticilik Programı'ndan mezun olmuştur.

Deere & Company (NYSE: DE), gelişmiş ürün ve hizmetleri sağlamada dünya lideridir ve iş alanı toprakla ilgili olan ve dünyanın önemli ölçüde artan yiyecek, yakıt, barınma ve altyapı ihtiyacını karşılamak için toprağı işleyen, ekip biçen ve zenginleştiren müşterilerinin başarısına kendini adamıştır. John Deere 1837'den beri bütünlük geleneğine dayanan, en iyi kalitede yenilikçi ürünler sunmuştur. Daha fazla bilgi için John Deere'ı dünya genelindeki web sitesinde ziyaret edin: www.JohnDeere.com.