Biyografi

Thomas C. Spitzfaden

Thomas C. Spitzfaden

Başkan Yardımcısı ve Mali İşler Sorumlusu

Deere & Company

Thomas C. Spitzfaden Şubat 2015'den bu yana Başkan Yardımcısı ve Hazine Sorumlusudur. Global sermaye piyasaları ve finansal risk yönetimi için Deere & Company ve John Deere Finans desteğinde, sürdürülebilir, uygun maliyetli fonlar sağlayarak, hazine uzmanlarından oluşan bir ekibi yönetmekten sorumludur.

Spitzfaden Deere'a 1979'da girdi ve Kurumsal'da ve Tarım Ekipmanları ve İnşaat Ekipmanları Bölümlerinde, sorumluluk alanı giderek artan pozisyonlarda çeşitli görevler aldı. 2004'de Dünya Geneli Tarım Ekipmanları Bölümü'nün İşkolu Geliştirme Direktörü oldu. 2006'da Yardımcı Hazine Sorumlusu olarak atandı, Ocak 2012'de Deere & Company Emeklilik Fonu ve Yatırımlar Başkan Yardımcısı görevine getirildi.

Spitzfaden, Rice Üniversitesi tarih bölümünden mezundur ve Chicago Üniversitesinde işletme yüksek lisansı yapmıştır. Yetkili Finansal Analist'dir.

Spitzfaden şu anda Quad City Senfoni Orkestrası Yönetim Kurulunda görev yapmaktadır.

Deere & Company (NYSE: DE), gelişmiş ürün ve hizmetleri sağlamada dünya lideridir ve iş alanı toprakla ilgili olan ve dünyanın önemli ölçüde artan yiyecek, yakıt, barınma ve altyapı ihtiyacını karşılamak için toprağı işleyen, ekip biçen ve zenginleştiren müşterilerinin başarısına kendini adamıştır. John Deere 1837'den beri bütünlük geleneğine dayanan, en iyi kalitede yenilikçi ürünler sunmuştur. Daha fazla bilgi için, John Deere'in dünya genelindeki web sitesini ziyaret edin: www.JohnDeere.com.