Biyografi

Sherry M. Smith

Sherry M. Smith

Eski Başkan Yardımcısı ve Finans Direktörü
Supervalu Inc.
Deere & Company Yönetim Kurulu'na 2011'de seçildi

Sherry M. Smith, genel merkezi Minnesota Eden Prairie'de bulunan 35 milyar dolarlık gıda firması Supervalu'nun Başkan Yardımcısı ve Finans Direktörüdür. Gıda endüstrisinde 25 yıllık deneyime sahiptir, Hazine, Kurum Mali Denetim ve Finans Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak peç çok finansal yönetim kademesinde çalışmıştır. Smith, firma alımı ve işkolu dönüştürme faaliyetleri gibi, şirketin stratejik girişimlerinde önemli liderlik rolleri üstlendi.

Deere & Company Yönetim Kurulunda Direktör olmanın yanısıra, Tuesday Morning Corp. ve Realogy Group Inc. Yönetim Kurulu ile St. Cloud State Üniversitesi Vakfı Yönetim Kurullarında da görev yaptı.

Smith, sertifikalı kamu muhasebecisidir. St. Cloud Üniversitesi Muhasabe bölümünden mezundur.

Deere & Company (NYSE: DE), gelişmiş ürün ve hizmetleri sağlamada dünya lideridir ve iş alanı toprakla ilgili olan ve dünyanın önemli ölçüde artan yiyecek, yakıt, barınma ve altyapı ihtiyacını karşılamak için toprağı işleyen, ekip biçen ve zenginleştiren müşterilerinin başarısına kendini adamıştır. John Deere 1837'den beri bütünlük geleneğine dayanan, en iyi kalitede yenilikçi ürünler sunmuştur. Daha fazla bilgi için John Deere'ı dünya genelindeki web sitesinde ziyaret edin: www.JohnDeere.com.