Biyografi

Luann K. Rickert

Luann K. Rickert

İç Denetim Başkan Yardımcısı

Deere & Company

Luann K. Rickert, İç Denetim Kıdemli Başkanı görevini Temmuz 2011'den beri sürdürmektedir. Rickert, Deere & Company'nin dünya genelindemi iç denetim işlevinden sorumludur.

Rickert firmaya 1979'da denetçi olarak girdi. Sorumlulukları yıllar içinde giderek artarak finans, sistemler, operasyonlar ve fabrika yönetimi alanlarında çeşitli görevlerde bulundu. Son olarak Almanya Bruchsal'da Dünya Geneli Tarım ve Çim Bölümü'nde İşletim İstasyonları Küresel Direktörü olarak görev yaptı.

Rickert, Iowa Üniversitesi endüstriyel yönetim ve muhasebe bölümünden mezundur. Iowa Üniversitesi'nde finans uzmanlığı konusunda yüksek lisans yapmıştır.

Kariyeni boyunca pek çok kurul ve hayır kuruluşlarında gönüllü çalışmalarda aktif rol almıştır. Şu anda Great River Bend'in Sosyal Yatırım Vakfı'nda yönetim kurulu üyesi ve Quad Cities Area United Way'de Kadınların Liderliği üyesidir.

Deere & Company (NYSE: DE), gelişmiş ürün ve hizmetleri sağlamada dünya lideridir ve iş alanı toprakla ilgili olan ve dünyanın önemli ölçüde artan yiyecek, yakıt, barınma ve altyapı ihtiyacını karşılamak için toprağı işleyen, ekip biçen ve zenginleştiren müşterilerinin başarısına kendini adamıştır. John Deere 1837'den beri bütünlük geleneğine dayanan, en iyi kalitede yenilikçi ürünler sunmuştur. Daha fazla bilgi için, John Deere'in dünya genelindeki web sitesini ziyaret edin: www.JohnDeere.com.