Cory J. Reed

Başkan, Dünya Geneli Tarım ve Çim Birimi: Kuzey ve Güney Amerika ve Avustralya; Küresel Hasat, Ekin Bakımı, ve Çim & Genel Amaçlı Platformlar; ve Tarım Çözümleri
Deere & Company

Cory Reed

Cory J. Reed, Nisan 2019'dan bu yana Dünya Geneli Tarım & Çim Birimi Başkanı olarak görev yapmaktadır. Bu görevde, Amerika ve Avustralya küresel hasat, çim ve hizmet, ekin bakımı platformları ve akıllı çözümler grubundan sorumludur.

Reed firmaya 1998'de katıldı ve çeşitli pazarlama ve satış pozisyonlarında bulundu. 2007'de İsviçre Schaffhausen'daki John Deere International'a girdi ve burada Kuzey/Orta Avrupa, Afrika ve Yakın ve Orta Doğu satış ve pazarlama sorumlusu oldu. Daha sonra Küresel Stratejik Pazarlama'da Direktör olarak hizmet sundu ve burada müşteri gereksinimlerinin kavranması ve önceliklendirilmesi ve bölümün ürün portföyünün küresel çapta yönetilmesinden sorumlu olan ekibi yönetti. 2011'de Tarım & Çim Bölümü Küresel Pazarlama Hizmetleri Başkan Yardımcısı oldu, takip eden yıl ise Tarım & Çim Bölümü Küresel Pazarlama Hizmetleri Kıdemli Başkan Yardımcısı görevine getirildi. 2013'te Akıllı Çözümler Grubunda Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak hizmet sunmaya başladı ve şirketin hassas tarım stratejisinin geliştirilmesi ve uygulanmasında önemli bir rol oynadı. 2016 yılında, Reed, müşterilerin rekabetçi ve uygun finansmana erişiminin olmasını sağlayarak Deere'in ekipman işlerini desteklediği John Deere Finans başkanlığı görevine getirildi. Reed, halen National FFA Foundation Mütevelli Heyetinde görev yapmaktadır.

Reed, Oxford'daki Miami Üniversitesi'nden finans lisans derecesiyle mezun olmuştur. Ohio Eyalet Üniversitesi Hukuk Akademisi'nden hukuk lisans derecesi almış ve Deere'a girene kadar hukuk firması Jones, Day, Reavis & Pogue'da çalışmıştır.

Deere & Company (NYSE: DE), gelişmiş ürün ve hizmetleri sağlamada dünya lideridir ve iş alanı toprakla ilgili olan ve dünyanın önemli ölçüde artan yiyecek, yakıt, barınma ve altyapı ihtiyacını karşılamak için toprağı işleyen, ekip biçen ve zenginleştiren müşterilerinin başarısına kendini adamıştır. John Deere 1837'den beri bütünlük geleneğine dayanan, en iyi kalitede yenilikçi ürünler sunmuştur. Daha fazla bilgi için, John Deere'in dünya genelindeki web sitesini ziyaret edin: www.JohnDeere.com.